Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1272 Görüntülenme

Ben müzik sitem ile ilgili Sosyal ağ ve Gmail her gün sitemin içeriklerinden paylaşıp siteme referans ediyorum. Yaklaşık 6 böyle sosyal site var. Her gün 1-2 farklı paylaşım ediyorum. Her sitede de farklı içerik paylaşıyorum. Her bir içerik farklı farklı olur. Bazen hashtag, bazen ise sadece müzisyen ve müzik adını yazıp sitemde aynı müzisyen ile ilgili linki altta yazıyorum. Tüm paylaşımlarda müzisyenin resminde yerleştiriyorum. Şimdi benim sorum şudur ki, ben bu tür paylaşımları her gün etmekle aşırı backlink aldığım için sitem filtreye düşebilir mi? Sizin SEO kitaplarında okumuştum ki, sitenin hiti artıkça backlink çalışmaları da artmalıdır. Lütfen sorularıma detaylı cevap yazın. Zaten sizin yardımlarınız olmasa ben SEO hakkında hiçbir şey bilmezdim. Allah sizden razı olsun!

 • 1
 • 1
 • Sosyal Ağlarda Çalışma Limiti Varmıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Ocak 2015, 22:56

   1

   Öncelikle sosyal medya çalışmaları hakkında bilgi verelim. Sosyal medya çalışmalarında planlanan hedefler ve çalışma stratejileri sitenizin marka bilinirliğini arttırmak ve doğal paylaşımlarla sosyal paylaşım sayılarını arttırmak hedefli olmaktadır.

   Tüm paylaşımlarınızı doğal olarak sosyal medya hesapları üzerinde yapmanız da sitenize doğru yada dolaylı bir şekilde zarar vermeyecektir lakin tüm backlink çalışmalarını sosyal medya üzerinden yapmanız da doğru olmayacaktır.

   Backlink'in çeşitliliğinin farkında olmalı ve backlinklerinizi çeşitlendirmelisiniz. Farklı kaynaklardan doğal backlink almanızda sağlıklı olarak artışa geçmesine yarayacaktır.

  Cevapla

  Sosyal Ağlarda Çalışma Limiti Varmıdır? Sorusunu Cevapla