Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1221 Görüntülenme

bu seferki sorum SEO ile ilgili değil. Film sitesi açıpta bir yerlere gelebilmek gerçekten zor. Büyük bir hevesle açılan ve 1 ay sonra bırakılan onlarca site mevcut. Biriside benim sitem. Ama ben filmlere karşı büyük heves besliyorum. Her akşam işten geldikten sonra açar bir film izlerim. Gerçekten şu yaşıma kadar çok fazla film izlemişimdir. Fakat artık zamanımı ciddi bir proje ile geliştirmek istiyorum. Filmler üzerine olan bu hevesim üzerine yine filmler üzerine bir site yapmak istiyorum. Fakat rakiplerim her halükarda benden kat ve kat yüksekler. Örneğin inceleme sitesi açsam desem sinemalar.com - beyazperde.com bunlar almış başını gidiyor. Fragman desek Youtube izin vermiyor para kazanalım fragman sitesi açalım. Film izleme sitesi desen hiç girişilmez.. Ne yapsam da filmler üzerine güzel bir proje oluştursam bilemedim.. Desteğinizi bekliyorum SEO Hocası ekibi..

 • 1
 • 1
 • Sorum SEO ile ilgili Değil - Filmler Hakkında için Yanıtlar

   admin
   Admin

   11 Eylül 2014, 11:38

   1

   Merhaba Umut bey,

   Öncelikle sorunuz sizin de belirttiğiniz gibi uzmanlık alanımız olan SEO'nun oldukça dışında. Ancak yine de nacizane önerilerimizi sunmak isteriz.

   Her şahıs ilgi alanı olan konuya daha hakim ve o konuda daha fazla yaratıcı fikir bulabileceği için film sektörüyle doğrudan bağlantılı fikirler üretmek oldukça zor olacaktır. Ancak yine de size ilham vermesi adına bizim sektörümüzle ilgili yaptığımız birkaç girişimi belirtmek isterim, ücretsiz SEO analizi, soru cevap sistemi, SEO araçları ve farklı birçok faydalı girişim. Sizin de fayda kavramına ağırlık verecek şekilde sektöre yönelik fikirler üretmeniz mutlaka karşılık bulacaktır.

   Örneğin;
   1. Karakterinize göre film tavsiyesi; duygusal, zihinsel veya çeşitli davranış ve karakteristik özelliklere sahip kişilerin yapıları hakkında bilgi alınarak ona en uygun olabilecek film önerilerini sunma olabilir.
   2. İzlediğim filmler sosyal uygulaması; ortak filmleri izleyen kişilerin buluşmasını sağlayabilecek bir sosyal medya projesi. Örn. Ahmet ile 5 ortak filme sahipsiniz.

   Başta da belirttiğimiz gibi ilgi alanımız olmadığı için bu konuda çok yaratıcı olamayabiliriz, ancak ilham vermesi adına bir iki örnek belirtmeyi uygun gördük. Sizler sektöre daha hakim olabileceğiniz için bu yönde yeni fikirlerle farkındalık yaratarak sektöre daha hızlı giriş ve büyüme sağlayabilirsiniz.

  Cevapla

  Sorum SEO ile ilgili Değil - Filmler Hakkında Sorusunu Cevapla