Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1361 Görüntülenme

bir sağlık sitem var, içeriği yazılı bilgiler ve sisteme kendimizin eklediği doktorlardan oluşmakta. Metin içeriği tamamlandı, oldukça fazla ve sağlıkla ilgili yararlı bilgilerden oluşuyor ancak tarafımızdan kaydedilen doktorlar daha tamamlanmadı ve kendilerine ulaşılarak bilgi verilmedi. Doktor profilinde, çalıştıkları kurum adresleri, iş yeri telefonları vs. ve de doktora soru sorma ve randevu alma butonları var. web sitesini yapan firma SEO çalışması için daha erken olduğunu, SEO çalışmasına en erken bir yıl sonra geçilmesi gerektiğini, boşuna masraf edeceğimi söylüyor. Bu konudaki görüş ve tavsiyelerinizi bildirirseniz çok sevinirim

 • 1
 • 1
 • Ne Zaman SEO Çalışması Yaptırmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Kasım 2014, 20:17

   1

   Bir site açık ise o siteye her zaman SEO çalışması gerçekleştirilebilir, bunun için zaman kaybetmek açıkçası doğru bir yaklaşım değildir. Burada yapılacak şey siteniz için planlamalarınız hazırsa, sitenize giren ziyaretçiler vermiş olduğunuz hizmetlere rahat bir şekilde ulaşabiliyorsa o siteye anahtar kelime üzerinden site içi ve site dışı SEO çalışması yapılabilir.

   SEO'da niche kelimeler vardır. Şu an için arama hacmine sahip olmasa bile rekabete gireceği zaman için ön hazırlık yaparlar. Örneğin Apple iPhone 7 ürününü çıkaracağı zaman uzun bir süre önce bilgisi gelir. Site sahipleri ise o anahtar kelimede hiç aranma olmamasına rağmen SEO çalışmalarına başlarlar. Satış amacı güden bir E-Ticaret sitesi ise sayfa hazırlamaya çoktan başlamıştır. Ürün satışa girmiş olmasa bile ilk satıldığı andan itibaren E-Ticaret sitesi çoktan hazırlığı yaptığı için satışlarına başlayacak, rekabetçi siteler ise o düzeye yetişebilmek için kendi içinde rekabete girecektir.

   Burada her zaman SEO'nun ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

  Cevapla

  Ne Zaman SEO Çalışması Yaptırmalıyım? Sorusunu Cevapla