Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1389 Görüntülenme

Web sayfamı neden Google göz ardı ediyor? Sanki hiç ziyaret etmiyor ve taramıyor. Google tarafından nasıl farkedilebilirim.

 • 1
 • 1
 • Sitem Google tarafından neden fark edilemiyor? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   20 Ocak 2015, 12:18

   1

   Merhaba Murat,

   Sitenizin Google yönergelerine uymayan bir ihlal yaptıysanız Google tarafından cezalandırılarak sitenizin gözükmemesine neden olabilir veya siteniz kullanıcılara hitap edemiyorsa ve yetersiz kalıyor ise buda Google tarafından farkedilmeminize neden olabilir. Sitenizin arama motorları tarafından fark edile bilmesi için sürekli olarak özgün içerikler girerek ve belirli periyotlarda kaliteli backlinkler alarak sitenizin arama motorlarından fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

   Siteniz herhangi bir nedenden dolayı bir Google Cezası aldıysa hatanın kaynağını bulup sorunu çözemeden, bu cezadan kurtulmak neredeyse imkansızdır. İnternette filtre ile ilgili olarak cezaların 3 veya 6 ay gibi süreyle otomatik düştüğünü söylemektedirler. Ancak böyle bir şey mümkün değildir. Sorunun kaynağı ortadan kalkmadan siteler filtreden çıkmayacağı gibi, bu kaynağın ortadan kaldırılmasıyla 1 - 2 gün gibi kısa bir sürede dahi çıkabilmektedir. İsterseniz sitenizin neden ceza aldığını veya arama motorlarında neden fark edilmediğini tespit etmek için https://www.seohocasi.com/filtre-analiz-ve-tespit-islemi/ bu analizimizden destek alabilirsiniz.

  Cevapla

  Sitem Google tarafından neden fark edilemiyor? Sorusunu Cevapla