SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

SEO Subdomain Ve Linkwheel

0
Useymin16
Useymin16
Subdomain 5 sene önce 639 Görüntülenme

Merhabalar,

Sürekli makalelerinizi okuyup kendi çapımda SEO çalışmalarında bulunuyorum fakat aklımda bazı soru işaretleri var elimde keyword domain var site online yaklaşık 200 300 tekil hit alıyorum günlük. Acaba bu keyword domaine subdomain açsam ve ana domainde script dahil tüm konuları bu subdomaine atsam ne gibi yararı olur veya zararı ne olur?

Diğer sorum ise LinkWheel hakkında. Diyelim ki 10 tane blog açtım bunlara özgün içerik girilmesi gerekiyormuş ancak özel bir site için nasıl bir özgün içerik girebilirim ve Linkwheel ne kadar yararlı?

Sorularım bu kadar hocam cevabınızı merakla bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

SEO Subdomain Ve Linkwheel için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 4 Mayıs 2014, 09:12

  Merhabalar,

  Ana sayfadaki tüm içerikleri birebir olacak şekilde subdomain içerisinde kopyalarsanız Google o subdomaini incelediğinde siteniz ile bire bir aynı olduğunu eğer görürse iki sayfa içinde bayağı bir olumsuz durum olacaktır. Duplicate content yani kopya içerik olarak görünecek bu sayfalar ağır bir sıralama kaybı yada bir ceza yaşayabilir.

  Özel içerikler için ileri derecede kaliteli yada içeriği anlatacak bilgiler yada makaleler geçerli değildir. Site içi hiyerarşik yapısını ve aldığınız backlinkleri kontrol altına almanız yeterlidir. LinkWheel yapacak iseniz o paravan bloglarda makaleleri özenle seçmeniz gerekmektedir.

SEO Subdomain Ve Linkwheel Sorusunu Cevapla

SEO Subdomain Ve Linkwheel ile Benzer SEO Yazıları