SEO Hocası'na Sor

SEO Sektörü Hakkında

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 5 sene önce 737 Görüntülenme

Merhaba, sektörünüzde çalışmak isteyen insanlardan teknik beklentileriniz nelerdir, hangi vasıflara sahip olmalıdır ? Teşekkürler.

SEO Sektörü Hakkında için Yanıtlar

  • admin
    Admin 10 Şubat 2015, 17:21

    Merhaba Hakan Bey,

    SEO gelişmekte olan bir sektör olduğu için, maalesef bu konuda henüz tam anlamıyla uzman bulunamamaktadır. SEO uzmanı olarak bize başvuran kişilerin mülakatları sonucunda pek de uzman olamadıklarını görebiliyoruz. Bu sebeple biz bu konuda istekli ve yetenekli olan kişileri alarak yetiştirmeyi daha uygun bulmaktayız.

    Öncelikle, temel html bilgisi bir zorunluluktur. Analiz, süreç takibi ve değerlendirme yeteneklerinin olması veya gelişime açık olması gerekir. SEO Hocası olarak en önemsediğimiz kriterlerden bazıları ise güven ve saygıdır. İş dünyasının etik ve iş ahlakı seviyesini arttıracak kişilerle çalışmaktan haz alıyoruz ve hem bireysel hem de kurumsal eğitimlerle sürekli ekibimize katılan kişilerin profesyonelliğini arttırıyoruz. Şu anki ekibimizde 3.5 yıldır birlikte çalıştığımız arkadaşların olması tüm bu değerler ve özellikler itibariyle sektörün en deneyimli ve verimli kadrosunun bizim bünyemizde olmasını sağlamıştır.

Cevapla

SEO Sektörü Hakkında Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla