SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

SEO Puanımı Nasıl Yükseltirim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
4 sene önce 746 Görüntülenme

SEO puanım şu an 60 bu puanı nasıl yükseltirim?

SEO Puanımı Nasıl Yükseltirim? için Yanıtlar

 • Berin Sur
  Berin Sur 20 Nisan 2021, 10:54

  Merhaba,

  SEO puanımızı yükseltebilmemiz için öncelikle web sitemizi belirli toollar(araçlar) üzerinden taratıp, web sitemizde var olan içerik ve yazılımsal hataları saptamakla başlamalıyız.
  Kullandığımız toolların çoğu, bu hatalar için bize aynı zamanda yol da göstermektedir. Eğer cevaplar yetersiz kalırsa, sorunların çözümleri hakkında web sitemizde araştırma yapıp kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Hosting seçimimiz de bu noktada önemli bir kriterdir. Web sitemizin kesintisiz çalışması ve hızı SEO puanımızı doğrudan etkilediği için, kaliteli hosting seçimine önem verilmelidir.

  Web sitemizi güncel tutmak, düzenli içerik girmek, web sitemize site haritasını ve robot.txt dosyasını doğru bir şekilde eklemek gibi unsurlar da SEO puanınızı arttırmaya yardımcı olacaktır.

  SEO’yu etkileyen unsurlar hakkında bilgi sahibi olmak, bunun için de güncel olarak Google algoritmalarını takip etmek çok önemli. Bunun için web sitemizdeki yazıları ve çeşitli blogları güncel olarak takip etmenizi ve değişen veya yenilenen algoritmalara göre web sitenizi optimize etmenizi tavsiye ederiz.

 • Mustafa DURNA
  Mustafa Durna 8 Mayıs 2018, 14:23

  Belirtiler hataları iyileştirme yaparak bu puan derecesini yükseltebilirsiniz.

Cevapla

SEO Puanımı Nasıl Yükseltirim? Sorusunu Cevapla

SEO Puanımı Nasıl Yükseltirim? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla