SEO Hocası'na Sor

SEO Kitabı ve Film sitesi referans adresi

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 795 Görüntülenme

Merhaba 29 tl olan iki kitaptan oluşan kitaplarınız çalışma şeklinize göre yazdıgınız bir kitap mı.Yani aldıgımız takdirde bütün SEO bilgileri ögrenebilecegiz mi?Birde film sitesi için SEO çalışması yaptıgınız bir site varsa adresini bildirebilirmisiniz.

SEO Kitabı ve Film sitesi referans adresi için Yanıtlar

 • admin
  Admin 27 Ocak 2015, 07:22

  Merhabalar Okan Bey;

  Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarımız bizzat Kaan Gülten tarafından yazılmıştır. Yaptığımız çalışmaları başkasının kaleme alması vs söz konusu değildir. Uzmanından SEO kitabında genel anlamda SEO yu hiç bilmeyen birisine sıfırdan terimleriyle birlikte anlatan bir kitap olmaktadır. Sorularla SEO ise SEO uzmanı kişilerin yaptığı çalışmalar hakkında sorular sorarak bu soruları Kaan Gülten’in yanıtladığı kitaptır. Bu iki kitapta, SEO yu terimleriyle birlikte detaylarıyla birlikte öğretmek ve yol gösterme amaçlanarak yazılmıştır. Tam anlamıyla “şu sitelere şu çalışmaları yapın” gibi ibareler yer almamaktadır. Google’ın temel mantığını kavrayıp yolunuza nasıl devam etmeniz gerektiğini temel anlamda anlatarak size yol çizmektedir.

  Bu kitabı almanız halinde, genel SEO terimleri, algoritmalar vb konular hakkında bilgi sahibi olmanızın yanında neyi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili bilgiler de bulabilirsiniz. Sorularla SEO kitabında tecrübelere dayalı sorular ve cevaplar bulunduğundan dolayı bu kitaptan genel çalışma mantığı hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

  Şuan da film sitesi için bir çalışma yapmamaktayız. Sözleşme ile çalıştığımızdan dolayı site isimleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verememekteyiz.

Cevapla

SEO Kitabı ve Film sitesi referans adresi Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla