Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1333 Görüntülenme

SEO çalışmalarıyla alakalı olmayan siteler nasıl oluyorlarda ilk sıralarda çıkabiliyorlar? Bu arada kitaplarınızdan almak istiyorum fakat gerçekten yararı olup olmayacağı konusunda endişelerim var. Kendi sitemde makale içeriğine, özgünlüğüne, anahtar kelime yoğunluğuna dikkat ederek hazırladığım sayfalarda sosyal paylaşım sitelerini de kullanarak yaymama rağmen sıralamada pek bir değişiklik olmamaktadır. Açıkçası biraz hayal kırıklığına uğramış vaziyetteyim o kadar araştırma yapıp birebir uyguladığım halde bir sonuç alamadığım için.

 • 1
 • 1
 • SEO ile Alakası Olmayan Siteler için Yanıtlar

   admin
   Admin

   27 Mayıs 2014, 18:30

   1

   Sitenizde yaptığınız çalışmalar ile doğallığınızdan ve sosyalliğinizden asla ödün vermeyin. Google bu konuda her hafta Panda algoritmasını düzenli olarak güncellemekte ve servis etmektedir. Büyük değişikliklerin devamında da daha doğal ve organik olan sitelere önem gösterip yer verecektir.

   Bu konudan ziyade anahtar kelimelerinizde yükselmek istiyorsanız rakiplerin analizlerini de yapmanız gerekmektedir. Bu konuda çalışma yaparken sitenizde emek olarak verdiğiniz doğallık yanında rakiplerinizin yapmış olduğu işlemler konusunda araştırmacı ve çalışma stratejileri konusunda kendinize pay verebilirsiniz.

   Doğru bir analiz ile yükselmeniz ve çalışmalarınızın gösterdiği etki kısa süre içerisinde sitenize yansıyacaktır...

  Cevapla

  SEO ile Alakası Olmayan Siteler Sorusunu Cevapla