Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1515 Görüntülenme

Merhaba SEO için programlar kullanmak ne kadar sağlıklı? Örnek money robot?

 • 1
 • 1
 • SEO İçin Program Kullanmak Etkili Olur Mu? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   22 Temmuz 2020, 07:33

   1

   SEO çalışmaları için otomatikleştirilen programları kullanmak geçmiş zamanlarda etkili olsa da Google algoritmalarını güncelledikçe ve yapay çalışmaları fark ettikçe bu tür programların etkisinin kalkması artık normal olacaktır.

   SEO çalışmalarında aranan en büyük hedef doğallıktır. Doğallıktan öte gerçekleştirilen SEO çalışmalarının etkisi ise bir zaman sonra anlaşılacaktır. Money robot programı yaklaşık 2 - 3 yıl önce SEO çalışmalarını otomatik olarak gerçekleştirilen bir program olduğundan çokça sitede bir tıkla tanıtım yazılarını otomatik olarak bloglara yönlendiren bir sistem olduğundan onlarca farklı sitede tanıtım yazısını gören Google sitenin değerli olduğunu anlayabiliyordu.

   Şimdiki algoritma mantığında olan sistem ise yapay yada manipüle edilmiş bir link ağı gördüğünde ise Manuel SPAM işlem cezası sitelere uyguluyor. SEO'nun ise en büyük noktası sadece doğal olmak ve doğal davranmaktır.

   Web sitenizde yapılacak düzenlemelerde doğallığa etki etmeyecek fakat hangi düzenlemeleri yapmanızı gerektiğini söyleyen Webtures App sizin için doğru bir araç olabilir. Sisteme web sitenizi ekleyerek optimizasyon önerilerini alabilirsiniz.

  Cevapla

  SEO İçin Program Kullanmak Etkili Olur Mu? Sorusunu Cevapla