Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1300 Görüntülenme

SEO Hocası'nı uzun zamandır takip ediyorum içerik makale vs paylaşılmadığı halde hiç sıralamasını kaybetmiyor. Bu nasıl oluyor? Güncel olmayan web sitesi sıralamada yer kaybetmesi gerekmiyormu?

 • 1
 • 1
 • SEO Hocası nasıl sırasını kaybetmiyor? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   1 Temmuz 2014, 08:26

   1

   Bu işlemi doğru bir yapıda ilerleterek yapmanız doğru olacaktır. LinkWheel yapısını yanlış kurar yada kurgularsanız sitenize zarar verebilecek nitelikte olacaktır.

   Emrah kocaman
   Emrah Kocaman

   30 Haziran 2014, 18:13

   1

   Blogger sitelerindeki içeriklerime birden fazla siteye köprü link geçişi versem soe açısından Önemi? (25 domain) bir sayfada hepsine link versem tskr hocam.

   admin
   Admin

   14 Haziran 2014, 07:28

   1

   Güncel içerikler sağlayarak yapabilirsiniz.

   emre kidir
   Emre Kidir

   14 Haziran 2014, 07:28

   1

   Peki sizce ben kendi siteme nasıl bir şey yapsam güncelliğini korurum

   admin
   Admin

   13 Haziran 2014, 14:30

   1

   Güncellik ve içerik konusunda site her zaman güncel konumdadır. Bu güncellemeler sadece blog yazılarıyla değil soru-cevap kısmıyla da olmaktadır.

   SEO kısmında içeriklerinde güncellenmesi faydalı olmaktadır fakat bu güncellemeler düzenli bir şekilde ilerler ve belli periyodik tarihlerde bir yapı içerisine oturtulursa siteler açısından doğal olarak faydalı olmaktadır.

   Google'i içerik konusunda sitenize nasıl alıştırırsanız bu içerikler ve sıralamalar doğal olarak güçlenecek ve devam edecektir. SEO Hocası sitesine ait kaliteli ve nitelikli backlinklerin çalışması hali hazırda yürütülmektedir fakat sürekli olarak Anti-SEO çalışması yapılmakta ve günlük Disavow links işlemi yapılmaktadır.

   Ayrıca SEO Hocası aşağı yukarı 5 yıldır Google'da 1.sayfadadır...

  Cevapla

  SEO Hocası nasıl sırasını kaybetmiyor? Sorusunu Cevapla