Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1274 Görüntülenme

Sitemize ne sıklıklar video backlink almalıyız, hala geçerli bir yan SEO işlevimidir? hangi video sitelerinden alabiliriz güncel olarak. ve alt kelimeler özel videolar mı oluşturmalıyız yoksa sürekli ana sitemize mi video hazırlayıp yayınlatmalıyız.
Ayrıca Sözlük sitelerinden link almak çok zor gibi ancak alırsak yararlı olur mu?
Forum sitelerinden link almak işe yarar mı link çeşitliliği açısından farklı kullanışlı Alexa değeri yüksek olanlarından mesela. her foruma ayrı yazı girilerek.

haber sitelerinden ne sıklıkla tanıtım yazısı almalıyız?

 • 1
 • 1
 • SEO Çalışmalarında Video Backlink Çalışmasının Yararı Nedir? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   30 Haziran 2015, 13:00

   1

   Merhaba Ramazan Bey,

   Video backlink çalışmaları site dışı SEO çalışmalarında etkili bir yöntemdir. Anasayfanız, kategorileriniz ve ürünleriniz için özel videolar oluşturarak popüler video sitelerine yükleyerek video açıklamalarından backlink alabilirsiniz. Video backlink çalışmalarını belirli aralıklarla farklı anahtar kelimeleriniz için oluşturabilirsiniz.

   Sözlük sitelerinden alakalı konuların içeriğinden doğal bir şekilde backlinkler almak her zaman etkilidir. Kaliteli ve sektörünüzle alakalı forum konulardan ve her biri farklı içerikten oluşmak üzere backlink çalışması yapılabilir.

   Haber sitelerinde tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz bunun sıklığını rakiplerinizi analiz ederek ne kadar sıklıkla tanıtım gerçekleştiğini tespit edip sitenize özel bir çalışma stratejisi oluşturabilirsiniz.

   https://www.seohocasi.com/soru-cevap/seo-acisindan-videolar-kendi-sunucumuzda-mi-olmali/ üzerinden farklı soru ve cevap ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  SEO Çalışmalarında Video Backlink Çalışmasının Yararı Nedir? Sorusunu Cevapla