Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1365 Görüntülenme

1) Ben sitemde PopAds kazanç sisteminden kullanıyorum. Bu sistemde kayıt oldum, bana böyle bir kod verdi: ( .......................) ardı çok uzun diye yazmadım. Öyle bir kod verip, onu sitemde kodundan önde yerleştirdim. Şimdi siteme bilgisayarla girdiğinde internet browserimde aynı zamanda diğer bir sayfa da açılıyor. Opera Mini veya diğer mobil telefonla giriş yaptığınızda hiçbir yere yönelme olmuyor. Ancak androidle girince biraz sorun oluşur. Benim size sorum şu ki, bu siteme giriş edildiğinde aynı zamanda diğer bir sayfanın açılması sitemi filtreye düşürmez ki?

2) İkinci sorum şu ki, ben her gün sitemi Facebook sayfamda, Twitter hesabım ve Youtube'da paylaşıyorum, bu benim sitemi çoxulu link paylaştığım için filtreye düşürmez ki? Youtube paylaşımı ben herhangi ziyaretçi sayısı fazla olan videoya girip, bu videonun adına uygun mp3 sitemde bulunan mp3 linkin paylaşıyorum. Lütfen benim bu 2 sorumu ayrıntılı cavablandırasınız. Önceden teşekkürler!

 • 1
 • 1
 • Reklamın zararı var mı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   5 Aralık 2014, 14:00

   1

   Merhaba Elman Bey,

   Öncelikle, Popup reklamlar, doğrudan sitenizin ceza almasına sebep olacak uygulamalar değildir. Ancak ziyaretçilerin sitede kalma süresini ve yeniden girişleri azaltabileceği için dolaylı olarak SEO performansınızı olumlu etkileyebilecektir.

   İkinci sorunuza gelecek olursak, içeriklerinizin sosyal medya hesaplarınızda paylaşılması filtreye yol açmayacaktır. Çünkü birçok site kendi yayınlarını tüm hesaplarında eş zamanlı paylaşabilmektedir. Ancak Youtube üzerine veya Facebook üzerindeki konularda sürekli site adresinizi paylaşmanız bu platformlar tarafınzndan sitenizin spam kabul edilerek filtreye alınmasına sebep olabilir.

  Cevapla

  Reklamın zararı var mı? Sorusunu Cevapla