Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 sene önce  |  1064 Görüntülenme

Merhabalar Paladin SEO Manager eklentisi yüklenmiş bir internet sitem var. SEO konusunda yüzeysel bilgiye sahibim. Kullanımı hakkında yardım alabileceğim bir kaynak veya kılavuz var mı acaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Paladin SEO Manager Nedir ve Nasıl Kullanılır? için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   26 Nisan 2021, 12:33

   1

   Paladin SEO Manager eklentisi, genellikle basic SEO kriterlerini düzenleyebilmeniz için kullanılabilen eklentidir. Opencart üzerinden yapılması gereken SEO işlemlerini bu eklenti ile yapabilirsiniz. Ancak güncel olarak bu eklentiye karşı herhangi bir destek/güncelleme sağlanmamaktadır. Bu durum sürekli gelişen Google algoritmalarına sitenizin ayak uydurması zorlaşabilir. Bu sebeple güncel gelişmeleri takip edebilmek ve sitenize uygulayabilmek için güncel eklentileri takip etmenizi tavsiye ederim.

   Arif Uysal
   Arif Uysal

   11 Mayıs 2020, 10:11

   1

   Belirtmiş olduğunuz "Paladin SEO Manager" eklentisinin üzerinden temel SEO kriterlerini düzenleyebilirsiniz. Örneğin: URL, Title, Description etiketi gibi. Bu eklentiye şu anda güncel destek sağlamamaktadır. Opencart eklentisi olan bu eklenti yerine güncel destek sağlanan https://tinyurl.com/yas8agk4 listesindeki modülleri kullanabilirsiniz.

  Cevapla

  Paladin SEO Manager Nedir ve Nasıl Kullanılır? Sorusunu Cevapla