SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Organik anahtar kelime hit çekimi

0
Mert Kaan KayabaŞi
Mert Kaan KayabaŞi
Diğer 5 sene önce 607 Görüntülenme

Forumlarda organik hit satışı konularında günlük 1k veya istenildiği kadar hit çekebiliyorlar. Bu ne kadar güvenli ve istenilen anahtar kelimeye göre hit çekimi yapılıyor. Sitemize yarar mı yok sa daha çok zarar getirir, sayaçlarda ise google dan aranmış bulunmuş olarak gözüküyor. Ortalama 1 dk ara ile kalıyorlar saate 55 60 ziyaretçi oluyor her ülkeden var. Adsense de ise gösterim başı ücret alıyor.

Organik anahtar kelime hit çekimi için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 26 Aralık 2014, 08:42

  Eğer manipüle edilen bir durum söz konusuysa Google kullanıcıların yapay olduğunu anlayacaktır. Doğal olarak risk unsurudur.

 • Mert Kaan KAYABAŞI
  0
  Mert Kaan Kayabaşi 24 Aralık 2014, 13:37

  Adsense herhangi bir sorun olur mu?

 • admin
  0
  Admin 24 Aralık 2014, 11:51

  Merhaba Mert Bey,

  Her konuda olduğu gibi SEO çalışmalarında da doğal olmayan hiç bir yöntem faydalı değildir. Bu tarz yapılan işlemler bir süre sonra arama motoru tarafından fark edildiğinde sitenizin ceza almasına ve gerilemesine neden olacaktır. Bu durumlar telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden gerçek kullanıcılara hizmet vermek onlara yönelik bir çalışma yapmak daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır. Eğer siz siteniz için yapılması gereken her adımı doğru bir şekilde attıysanız ziyaretçiler sitenize ulaşmaya başlayacaktır. Siteniz için uygulayacağınız doğru On-page SEO ve doğru off-page SEO çalışmaları web sitenizin hem ziyaretçi artışını hemde Google’da sıralamanızda ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

  Daha önce bu konular için yazdığımız http://www.SEOhocasi.com/organik-hit-nedir/ makalemizi okuyarak detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Organik anahtar kelime hit çekimi Sorusunu Cevapla