Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1704 Görüntülenme

Forumlarda organik hit satışı konularında günlük 1k veya istenildiği kadar hit çekebiliyorlar. Bu ne kadar güvenli ve istenilen anahtar kelimeye göre hit çekimi yapılıyor. Sitemize yarar mı yok sa daha çok zarar getirir, sayaçlarda ise Google'dan aranmış bulunmuş olarak gözüküyor. Ortalama 1 dk ara ile kalıyorlar saate 55 60 ziyaretçi oluyor her ülkeden var. Adsense de ise gösterim başı ücret alıyor.

 • 1
 • 1
 • Organik anahtar kelime hit çekimi için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Aralık 2014, 08:42

   1

   Eğer manipüle edilen bir durum söz konusuysa Google kullanıcıların yapay olduğunu anlayacaktır. Doğal olarak risk unsurudur.

   Mert Kaan KAYABAŞI
   Mert Kaan Kayabaşi

   24 Aralık 2014, 13:37

   1

   Adsense herhangi bir sorun olur mu?

   admin
   Admin

   24 Aralık 2014, 11:51

   1

   Merhaba Mert Bey,

   Her konuda olduğu gibi SEO çalışmalarında da doğal olmayan hiçbir yöntem faydalı değildir. Bu tarz yapılan işlemler bir süre sonra arama motoru tarafından fark edildiğinde sitenizin ceza almasına ve gerilemesine neden olacaktır. Bu durumlar telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden gerçek kullanıcılara hizmet vermek onlara yönelik bir çalışma yapmak daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır. Eğer siz siteniz için yapılması gereken her adımı doğru bir şekilde attıysanız ziyaretçiler sitenize ulaşmaya başlayacaktır. Siteniz için uygulayacağınız doğru On-page SEO ve doğru off-page SEO çalışmaları web sitenizin hem ziyaretçi artışını hem de Google'da sıralamanızda ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

   Daha önce bu konular için yazdığımız https://www.seohocasi.com/organik-hit-nedir/ makalemizi okuyarak detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  Organik anahtar kelime hit çekimi Sorusunu Cevapla