SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Heading Etiketleri Sayfa İçi Görselliği Bozmadan Nasıl Kullanılır?

0
Serhan Karaağaçlı
Serhan Karaağaçlı
H Etiketleri 4 sene önce 734 Görüntülenme

Merhaba, yeni açtığım bir teknoloji blogum var. Lakin h taglarını kullanmaya çalışırken punto olarak çok büyük ve göze batan şekilde duruyor. Bunu nasıl halledebilirim acaba? Birde site içi SEO hakkında neler yapabilirim? Teşekkürler.

Heading Etiketleri Sayfa İçi Görselliği Bozmadan Nasıl Kullanılır? için Yanıtlar

 • Erhan Kolci
  0
  Erhan Kolci 17 Ağustos 2015, 07:01

  Teşekkürler 🙂

 • Serhan Karaağaçlı
  0
  Serhan Karaağaçlı 15 Ağustos 2015, 10:31

  Açıklamalar için çok teşekkür ederim,dediklerinizi harfiyen yapacağım. Eksik yerlerde sitenizden destek alırım. Kolay gelsin 🙂

 • Erhan Kolci
  0
  Erhan Kolci 14 Ağustos 2015, 17:21

  Merhabalar Serhan Bey;

  Heading etiketleri ve bunun hiyerarşik biçimde kullanımı SEO açısından oldukça önem taşımaktadır. H1 en büyük H6 en küçük punto olacak şekilde sıralanır. Ancak bazı sitelerde H1 etiketi yapmak istediğinizde istediğinizden daha büyük bir yazı puntosuyla karşılaşabilirsiniz. Bunun için css ile H etiketlerinin ideal puntolara indirgenilmesi sağlanabilir.

  Site içi SEO hakkında öncelikle hedeflediğiniz kelimelerin sayfalarının olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayfaların title, description, h etiketleri gibi kriterleri baz alarak sayfa içi düzenlemeleri eksiksiz yapmalısınız. Siteyi aktif tutmak açısından düzenli olarak haberler girmelisiniz. Haberlerin özgün olması son derece siteniz için artı bir SEO puanı sağlayacaktır. Bu nedenle kopya içermeyen haberler paylaşmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca etkin bir sosyal medya kullanımıyla birlikte site içerisinde haberlere yada incelemelere vs yorum yazılabilecek ziyaretçi düzeyine ve kalitesine eriştiğinizde tüm bunlar doğal yollarla elde edileceği için alacağınız SEO verimini gözle görebileceksiniz. Tüm bunlar dışında teknoloji gibi oldukça üst düzey rekabetçi bir sektörde iken site dışı SEO çalışmalarını aksatmamakla birlikte oldukça yoğun bir şekilde sürdürmeniz çok daha sağlıklı bir yol izlemenizi sağlayacaktır.

Cevapla

Heading Etiketleri Sayfa İçi Görselliği Bozmadan Nasıl Kullanılır? Sorusunu Cevapla

Heading Etiketleri Sayfa İçi Görselliği Bozmadan Nasıl Kullanılır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla