Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 sene önce  |  952 Görüntülenme

sitemde anahtar kelime ve h1 etiketleri kullanmama rağmen SEO analizi yaptığımda anahtar kelimelerim ve h etiketlerim doğru şekilde görünmüyor.
Ör; Blog kısmında ürün hizmet açıklamalarında h1, h2 etiketi ve anahtar kelimemi kullandım ama analiz yaptığımda bunların hiçbiri görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir?

 • 1
 • 1
 • H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   29 Nisan 2021, 12:11

   1

   Sitenizde doğru bir kurgu yaptıysanız bu yapının kaynak kodda görünmesi gerekir. Tarayıcı eklentisi ya da SEO toollu üzerinden kontrol sağlıyorsanız kaynak koddan bu bilgileri çekip size göstermiyor olabilir. Bu durumda kullandığınız eklentileri ya da SEO toolunu gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Ek olarak kontrol sağlamadıysanız h taglerinin kaynak kodda görünüp görünmediğine göz atmanızı da öneririm.

   Seo Hocası
   Seo Hocası

   31 Mart 2020, 19:02

   1

   Sitenizde yer alan sayfalarınızdaki heading kurgusunu kullandığınızdan emin olmalısınız. İlgili sayfa içerisinden kaynak kod incelenip burada h1, h2, h3 … etiketlerinin doğru kullanımını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bazı durumlarda tarama gerçekleştirdiğiniz araçların botları bu yapıyı algılayamıyor. Bu durumdan kaynaklı olarak heading yapınızı göremiyor olabilirsiniz.

  Cevapla

  H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime Sorusunu Cevapla