SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
2 sene önce 534 Görüntülenme

sitemde anahtar kelime ve h1 etiketleri kullanmama rağmen SEO analizi yaptığımda anahtar kelimelerim ve h etiketlerim doğru şekilde görünmüyor.
Ör; Blog kısmında ürün hizmet açıklamalarında h1, h2 etiketi ve anahtar kelimemi kullandım ama analiz yaptığımda bunların hiçbiri görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir?

H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime için Yanıtlar

  • Erhan Kolci
    Erhan Kolci 29 Nisan 2021, 12:11

    Sitenizde doğru bir kurgu yaptıysanız bu yapının kaynak kodda görünmesi gerekir. Tarayıcı eklentisi ya da SEO toollu üzerinden kontrol sağlıyorsanız kaynak koddan bu bilgileri çekip size göstermiyor olabilir. Bu durumda kullandığınız eklentileri ya da SEO toolunu gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Ek olarak kontrol sağlamadıysanız h taglerinin kaynak kodda görünüp görünmediğine göz atmanızı da öneririm.

  • Seo Hocası
    Seo Hocası 31 Mart 2020, 19:02

    Sitenizde yer alan sayfalarınızdaki heading kurgusunu kullandığınızdan emin olmalısınız. İlgili sayfa içerisinden kaynak kod incelenip burada h1, h2, h3 … etiketlerinin doğru kullanımını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bazı durumlarda tarama gerçekleştirdiğiniz araçların botları bu yapıyı algılayamıyor. Bu durumdan kaynaklı olarak heading yapınızı göremiyor olabilirsiniz.

Cevapla

H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime Sorusunu Cevapla

H1 Etiketi Ve Anahtar Kelime ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla