Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2310 Görüntülenme

Merhaba sayın yetkili, bazı rakip firmalar Google sol anasayfada ücretsiz çıkıyorlar. Bende sol anasayfada çıkmak istiyorum ancak yapamıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz saygılar.

 • 1
 • 1
 • Google'da Sağ Kısımda Sitemin Çıkmasını İstiyorum için Yanıtlar

   admin
   Admin

   13 Haziran 2014, 14:37

   1

   Bu sunmuş olduğunuz ve istediğiniz bilgi tamamen Google site özeti olarak sunulmaktadır. Bu içerik not olarak gösterimi harici Google plus sayfasıyla bağdaşmış bir içeriktir.

   Aşağıdaki örnekte "katkıda bulunduğu siteler" içeriğine kendi siteniz - Google Plus içeriğinde düzenleyin ve bu düzenlemenin ardından da siteniz bir süreç içerisine girecek ve yakın bir zamanda sitenizdeki görünümler çıkacaktır.

   Seyfettin
   Seyfettin

   13 Haziran 2014, 14:23

   1

   Tabiki, bu konudaki bilgiyi görsel olarak tarafınıza ilettim.

   admin
   Admin

   12 Haziran 2014, 08:20

   1

   Bu konuyla ilgili örnek bir görsel atabilir misiniz? Resim linkli yada direkt arama sorgusunu atarsanız sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Seyfettin
   Seyfettin

   12 Haziran 2014, 07:55

   1

   Hocam Google+ sayfaları sağ tarafta çıkıyor. Bunu nasıl yapabiliriz.

   admin
   Admin

   11 Haziran 2014, 19:12

   1

   Google arama sorgularında sağ kısımda Google Ads ismini verdiğimiz ücretli bağlantılar çıkmaktadır. Ücretsiz olarak tanıtılmak istenen içerikler ve reklamlar ise promosyon kuponları ile bazı site sahiplerine gelmektedir.

   Promosyon kuponları kullanılarak ise 100 TL'ye kadar ücretsiz reklamlar sürdürülmekte ve devam edilmektedir. Bu işlemler ise kesinlikle ücretsiz olarak devam etmemektedir.

   Bunun yerine daha doğal ve kalıcı olacak SEO çalışmalarına yönelmeniz sitenizin sağlığı açısından çok daha iyi ve faydalı olacaktır.

  Cevapla

  Google'da Sağ Kısımda Sitemin Çıkmasını İstiyorum Sorusunu Cevapla