SEO Hocası'na Sor

Google’da Sağ Kısımda Sitemin Çıkmasını İstiyorum

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 1301 Görüntülenme

Merhaba sayın yetkili, bazı rakip firmalar Google sol anasayfada ücretsiz çıkıyorlar. Bende sol anasayfada çıkmak istiyorum ancak yapamıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz saygılar.

Google’da Sağ Kısımda Sitemin Çıkmasını İstiyorum için Yanıtlar

 • admin
  Admin 13 Haziran 2014, 14:37

  Merhabalar,

  Bu sunmuş olduğunuz ve istediğiniz bilgi tamamen Google site özeti olarak sunulmaktadır. Bu içerik not olarak gösterimi harici Google plus sayfasıyla bağdaşmış bir içeriktir.

  Aşağıdaki örnekte “katkıda bulunduğu siteler” içeriğine kendi siteniz – Google Plus içeriğinde düzenleyin ve bu düzenlemenin ardından da siteniz bir süreç içerisine girecek ve yakın bir zamanda sitenizdeki görünümler çıkacaktır.

 • Seyfettin
  Seyfettin 13 Haziran 2014, 14:23

  Tabiki, bu konudaki bilgiyi görsel olarak tarafınıza ilettim.

 • admin
  Admin 12 Haziran 2014, 08:20

  Bu konuyla ilgili örnek bir görsel atabilir misiniz? Resim linkli yada direkt arama sorgusunu atarsanız sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz.

 • Seyfettin
  Seyfettin 12 Haziran 2014, 07:55

  Hocam Google+ sayfaları sağ tarafta çıkıyor. Bunu nasıl yapabiliriz.

 • admin
  Admin 11 Haziran 2014, 19:12

  Merhabalar,

  Google arama sorgularında sağ kısımda AdWords ismini verdiğimiz ücretli bağlantılar çıkmaktadır. Ücretsiz olarak tanıtılmak istenen içerikler ve reklamlar ise promosyon kuponları ile bazı site sahiplerine gelmektedir.

  Promosyon kuponları kullanılarak ise 100 TL’ye kadar ücretsiz reklamlar sürdürülmekte ve devam edilmektedir. Bu işlemler ise kesinlikle ücretsiz olarak devam etmemektedir.

  Bunun yerine daha doğal ve kalıcı olacak SEO çalışmalarına yönelmeniz sitenizin sağlığı açısından çok daha iyi ve faydalı olacaktır.

Cevapla

Google’da Sağ Kısımda Sitemin Çıkmasını İstiyorum Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla