SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Google’da Ilk Sırada Nasıl Çıkarım?

0
Ufuksentutk
Ufuksentutk
Diğer 4 sene önce 429 Görüntülenme

Sitem 3 anahtar kelimede ilk sayfada çıkar mı?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Google’da Ilk Sırada Nasıl Çıkarım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 8 Haziran 2015, 14:45

  Merhabalar Ufuk Bey;

  SEO, emek gerektiren, uzun vadede kalıcılık adına yapılan siteniz için iyi bir yatırımdır. Sitenizin farkedilir ve ziyaret edilebilir olması için Google’da üst sıralarda yer alması gereklidir. Sıralamada yükselmesi için ise; site içi sağlığın muazzam olması, anahtar kelimenin rekabet düzeyi, rakiplerin yoğun SEO çalışmaları gibi belirgin kriterler baz alınmaktadır. Bu nedenle yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerin eğer rekabeti yüksekse, site içerisinde ilgili sayfası yoksa, sayfa içerisindeki yaklaşık 80 adet kritere uymuyorsa, rakipleriniz yoğun çalışma yapıyorken siz çalışma gerçekleştirmiyorsanız sıralamada çıkmayacaktır.

  Ancak site içi yapı düzgün kurulursa, rakipleri baz alarak yaptıkları çalışmaların çok daha üstünde çalışmalar gerçekleştirilirse, site iç aktif tutulursa, blog, sosyal medya gibi platformlarda aktif bulunur ve doğal yöntemlerle çalışmalar gerçekleştirirseniz istediğiniz konumlara gelebilirsiniz.

  Hiç bir şekilde SEO çalışması yapılmadan, sitenizin SEO çalışmalarına verdiği tepki ölçülmeden sayfa yada sıra garantisi verilemez ve tahmin edilemez. Bunun için bir süre çalışma yaparak çalışmanın etkileri ile uygun bir ön görüde bulunabilirsiniz.

Google’da Ilk Sırada Nasıl Çıkarım? Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et