Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1471 Görüntülenme

Sitem 3 anahtar kelimede ilk sayfada çıkar mı? 3 farklı anahtar kelime için özel sayfalar mı oluşturmalıyım. Tek sayfam ile 3 farklı kelimeyi hedefleyebilir miyim?

 • 1
 • 1
 • Google'da Ilk Sırada Nasıl Çıkarım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Haziran 2015, 14:45

   1

   Merhabalar Ufuk Bey;

   SEO, emek gerektiren, uzun vadede kalıcılık adına yapılan siteniz için iyi bir yatırımdır. Sitenizin farkedilir ve ziyaret edilebilir olması için Google'da üst sıralarda yer alması gereklidir. Sıralamada yükselmesi için ise; site içi sağlığın muazzam olması, anahtar kelimenin rekabet düzeyi, rakiplerin yoğun SEO çalışmaları gibi belirgin kriterler baz alınmaktadır. Bu nedenle yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerin eğer rekabeti yüksekse, site içerisinde ilgili sayfası yoksa, sayfa içerisindeki yaklaşık 80 adet kritere uymuyorsa, rakipleriniz yoğun çalışma yapıyorken siz çalışma gerçekleştirmiyorsanız sıralamada çıkmayacaktır.

   Ancak site içi yapı düzgün kurulursa, rakipleri baz alarak yaptıkları çalışmaların çok daha üstünde çalışmalar gerçekleştirilirse, site iç aktif tutulursa, blog, sosyal medya gibi platformlarda aktif bulunur ve doğal yöntemlerle çalışmalar gerçekleştirirseniz istediğiniz konumlara gelebilirsiniz.

   Hiçbir şekilde SEO çalışması yapılmadan, sitenizin SEO çalışmalarına verdiği tepki ölçülmeden sayfa yada sıra garantisi verilemez ve tahmin edilemez. Bunun için bir süre çalışma yaparak çalışmanın etkileri ile uygun bir ön görüde bulunabilirsiniz.

  Cevapla

  Google'da Ilk Sırada Nasıl Çıkarım? Sorusunu Cevapla