SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Google Webmaster Arama Sorgularındaki Web (X) Butonu

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 842 Görüntülenme

Merhaba Hocam

Google Webmaster girişinden sonra arama sorguları bölümüne hepimizin bildiği gibi karşımıza çıkan sitemize ait arama sorguları çıkıyor. Sol alt köşede kendi web sitemize ait 36 arama sorgusu var ama sağ üst köşede WEB (X) Butonunu tıkladıktan sonra sitemize ait 160 Arama Sorgusu çıkıyor bu neyi ifade ediyor acaba bilginiz var mı yani Google Webmaster girişi yaptıktan sonra arama trafiği butonuna tıkladıktan sonra daha sonra arama sorguları dedikten sonra 36 arama sorgusu çıkıyor evet sol üst köşedeki Web (x) Butonuna tıkladıktan daha sonra arama sorgusu daha da çoğalıyor bunun sebebi nedir?

Google Webmaster Arama Sorgularındaki Web (X) Butonu için Yanıtlar

  • admin
    Admin 21 Eylül 2014, 21:24

    Arama sorgularındaki kısım tam olarak Web filtrelemesidir ve özel bir filtre çeşididir. Google bu filtrelemeyi internet üzerinde yapılan arama sorgularından yüzeysel olarak hesaplamaktadır. Bu hesaplamalar web üzerinde yapılan sorgulamalara eşittir.

    Filtreleme olarak Web’i kaldırdığınızda arama sorgularının artması da web’e dayalı fakat bu konuda yapılan tüm arama sorgularını hedeflemektedir. Yani geniş açıdan bakılırsa direkt girişler, yönlendirmeler, yönlendirmelerden gelen bağlantılar ve tıklanan bağlantılara göre zenginleşmektedir…

Cevapla

Google Webmaster Arama Sorgularındaki Web (X) Butonu Sorusunu Cevapla

Google Webmaster Arama Sorgularındaki Web (X) Butonu ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla