Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1479 Görüntülenme

Blog sitemin web yöneticisi araçlarına girdiğimde engellenen kaynaklar bölümünde 100 ü aşkın link mevcut, sorunlara baktığımda bloguma ekli olan Facebook beğen sayfasındaki küçük resimler çıkıyor, bundan nasıl kurtulabilirim bu sorunu nasıl çözebilirim, ayrıca bloguma girildiğinde popup Facebook beğen kutucuğu mevcut bunu kaldırırsam sorun çözülür mü?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar kolay gelsin!...

 • 1
 • 1
 • Google Web Yöneticisi Araçları - Engellenen Kaynaklar Sorunu için Yanıtlar

   Roman Adamita
   Roman Adamita

   17 Eylül 2015, 06:32

   1

   Yukarıdaki cevapta belirttiğim gibi, size orada gösterilen hatalar ne ise onları düzeltmelisiniz.

   S.yazar
   S.yazar

   15 Eylül 2015, 18:13

   1

   Cevabınız için teşekkürler ama "engellenen kaynaklar hatası"nı nasıl düzeltebileceğim konusunda hiçbir şey yazmamışsınız, bu hataları düzeltmek için ne yapmalıyız?

   Roman Adamita
   Roman Adamita

   10 Eylül 2015, 08:20

   1

   Google Webmaster Araçlarındaki engellenen kaynaklar sitenizdeki olan tüm hataları, daha doğrusu sadece Google tarafından tespit edilmiş hatalardır. Size orada belirtilen yerleri Google engellendi ve onları kaldırmanızı öneriyor.

   Google botları sitenizi ziyaret ettiği zaman sizin gözünüzden gibi görmüyor, kaynak kodlarını inceleyerek index almaya çalışıyor. Dolayısıyla sitenizin kaynak kodlarında bulunan tüm hatalar tespit edilirse, bildirilir. Eğer Facebook pop-up eklediyseniz, Google bunu bir hata olarak görüyor olabilir. Telaş etmeyin, index alma açısından bir sıkıntı çıkmayacaktır. Ancak yine de kaldırırsanız Google sitenizi daha iyi taraması açısından etki edebilir.

  Cevapla

  Google Web Yöneticisi Araçları - Engellenen Kaynaklar Sorunu Sorusunu Cevapla