Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1391 Görüntülenme

Google Arama Motorunda SEO Hocası yazdım da hemen 1 altında Google'da SEO Hocası görünüyor baktım sizin sayfa tasarımına çok benziyor. Size aitse Hayırlı olsun ama benim fikrim bu SEO Hocası'ndan daha güçlüdür. Google SEO Hocası Google'nin gücünden de istifade eder sayfada hata olmadığı sürece diye düşünüyorum ayrıcada çok dikkat çekip ilgi alanı olmayanın da gördüğünde tıklamak ister diye düşünüyorum.

 • 1
 • 1
 • Google SEO Hocası Taklit Ediliyor için Yanıtlar

   Mehmet
   Mehmet

   14 Ağustos 2014, 08:55

   1

   Tekrardan İnanın Taklit eden her kimse dedi yazılar büyük ben görünce yazıların büyük olduğunu sizin veya sizin ekip arkadaşlarınızın ortak kullandığı yeni nesil bir site sandım çünkü sizde biliyonuzki sizin sayfalarınızın yazıları büyük insan okudukça sıkılmıyor yazılar büyük ve slogan şeklinde genelde ben Google SEO Hocası isminide görünce şaşırmadım desem yalan olur ama dedinizin gibi sizin isminizi kullanmak size deyil tam tersi SEO Hocası daha değerli olur diye bende aynı kanaatdayim katılıyorum yorumunuza
   eğerki benimde sizin verdiğiniz emeye saygısızlık yaptıysamda
   özür dilerim bunu da belirtitim iyi günler.

   admin
   Admin

   14 Ağustos 2014, 08:24

   1

   Bu kişiler kullanıcıların veya arama motorlarının davranışlarını manipüle ederek menfaat sağlamak, zaman içerisinde tespit edilerek olumsuz etkisini gösterecektir. İlk etapta kısmi faydalar sağlansa da bu uzun vadeli bir etki oluşturmayacaktır. Ayrıca Webtures ekibi ve SEO Hocası olarak "taklit edilmeye çalışılmak" bizim için gurur verici bir duygudur.

   Başarılarımızın taklit edilerek yada isim benzetmeleri kullanarak sağlanması da sektördeki gücümüzü bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

   İyi günler...

  Cevapla

  Google SEO Hocası Taklit Ediliyor Sorusunu Cevapla