Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1341 Görüntülenme

sitem kurulduğundan bu yana 5 gün oldu.
5 Gün içinde bildiğim her şeyi yaptım. 4 Gün boyunca kendisi index almadı Google gibi getir yaparak indexlettirdim. Dün Öğlen 1 Konu Paylaşmıştım Onu g. gibi getir yapmadım bu sabah öğleye doğru kendisi indexledi siftahı yaptım.

Google'da "site-domaini" diye arattığım zaman domain en üstte olması gerekirken en üstte paylaşılan 3 içerik gözüküyor. Nasıl düzeltirim SEO'ya etkisi olur mu teşekkürler.

Sistem Blogger Hile Paylaşım Sitesi

 • 1
 • 1
 • Google Domain Yerine Konuları Önemsiyor için Yanıtlar

   Bengül Toker
   Bengül Toker

   22 Ağustos 2015, 14:30

   1

   Merhaba Nihat Bey,

   Yeni açılan bir site olduğu için düşük bir ihtimal ama alt sayfalarınız çıkarken, ana sayfanız hiç çıkmıyorsa filtreye girmiş olabilirsiniz. İnfo-domain şeklinde de aratma yapabilirsiniz. Eğer bu şekilde de anasayfa çıkmıyor ise o zaman bir sorun var demektir. Bunun için detaylı inceleme yapılması gerekmektedir.

   İkinci bir ihtimal ise sıralama kriterlerinizi değiştirmiş olabilirsiniz. Tarihe göre en yeni index alan sayfalarınız sıralanıyor olabilir. Bu durumu da gözden geçirebilirsiniz.

   Diğer bir durum ise alt sayfalarınızın ana sayfanızdan daha güçlü olduğunu göstermektedir. Bir sitenin en değerli sayfası ana sayfası olduğu için bu sayfayı her anlamda zenginleştirmeniz gerekmektedir. Ana sayfanız ne kadar güçlü olursa alt kategorideki sayfalarınızda o derece güç kazanacaktır. Bu durumda ana sayfanın gücünü arttırmalısınız.

  Cevapla

  Google Domain Yerine Konuları Önemsiyor Sorusunu Cevapla