SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Dünyaca Ünlü Google’ye Dur Diyecek Yokmu

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 842 Görüntülenme

Dünyaca ünlü arama motoru Google 2, 3, 4, 5 ay gibi kısa sürede devamlı algoritmasını değiştiriyor. SEO bunu en iyi siz bilirsiniz. Dünyada İnternet kullanıcısı artıkça Google algoritmasını değiştirecek gibi sanırım.

Google ne yapmaya çalışıyor. Google arama motoruna dur diyecek biri yok mu dünyada? Web sitesi sahiplerini sanırım bıktırdı. Umarım Türkiye’nin de 1 arama motoru olur. Türk arama motoru olmasını şimdiden heyecanla bekliyorum.

Dünyaca Ünlü Google’ye Dur Diyecek Yokmu için Yanıtlar

  • admin
    Admin 23 Aralık 2014, 15:38

    Google kullanıcılara en doğru sonuçları göstermek için çabalar. Elbette ticaret ve kazançların arttırılması da ana amaçlardan biridir. Dünya’da ve Türkiye’de her şahıs ve firma bu denli büyümek ve gelir elde etmek ister. Google kullanıcıları her seferinde daha fazla memnuniyeti sağlamak için çabalarlar biz de memnun olduğumuz sürece kullanmaya devam edeceğiz.

    Google sürekli olarak arama kalitesini arttırmak amaçlı yeni algoritma planları düzenler. Bu düzenlemelerde de asıl hedef SPAM yada Google kriterlerine uygun olmayan, etik dışı çalışmalar gerçekleştiren çalışmalar olmaktadır.

Cevapla

Dünyaca Ünlü Google’ye Dur Diyecek Yokmu Sorusunu Cevapla

Dünyaca Ünlü Google’ye Dur Diyecek Yokmu ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla