Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1146 Görüntülenme

Bloggera bağlı olarak bir blog sitesi kullanmaktayım. Sitemdeki dış link sayısının fazla olduğunu fark ettim ve bunu azaltmak için yola koyuldum. Linklerime tıklayarak "rel=nofollow" özelliğini ekleyin kısmını aktif hale getirdim ve içeriğimi güncelledim. Fakat sonradan kontrol ettiğimde o kutucuktaki tikin ortadan kalktığını gördüm. Bunu sürekli tekrar ettim, ama sonuç değişmedi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım.
..

 • 1
 • 1
 • Blogger'de Nofollow Özelliği Çalışmıyor ! için Yanıtlar

   admin
   Admin

   13 Aralık 2014, 15:15

   1

   Blogger sisteminde tüm etiketlerin NoFollow olması (dışarıya çıkan bağlantılarda) güvenilmeyen bağlantılarda bu etiketlerin kullanılmasıyla sağlanmaktadır. Eğer sitenizde dışarıya çıkan güvenilir olmayan ve PageRank değerinizi paylaşmayacağınız site adreslerinde manuel olarak nofollow etiketi kullanabilirsiniz.

   Nofollow etiketinde dışarıya çıkan bağlantılarda eğer siteye kefil olmuyorsanız bu bağlantıları verirken etiketi manuel olarak ekleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere de javascript yada özel modüllere bağlı olarak çalışan rel="nofollow" etiketi her dışa çıkan linki tespit edemeyebilir.

  Cevapla

  Blogger'de Nofollow Özelliği Çalışmıyor ! Sorusunu Cevapla