Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1839 Görüntülenme

Blogger site açarak yoğunluğu fazla olmayan bir kelimede ilk sıralara gelme imkanımız var mı? Domain daha mı şanslı bu konuda?

 • 1
 • 1
 • Blogger Sitesi için SEO için Yanıtlar

   Hasan Yüksektepe
   Hasan Yüksektepe

   5 Nisan 2011, 11:36

   1

   Bence burada içeriğin önemi büyüktür ikinci etken ise site dışı SEO uygulamalarıdır, kısacası içerik kaliteli ise şüphesiz backlink sayınız artacaktır.

   Weblog
   Weblog

   14 Ağustos 2010, 14:07

   1

   Normal SEO tekniklerini blogger, blogspot gibi sistemler için uygularsanız tabi ki istediğiniz kelimeye gelebilirsiniz. Fakat ücretli domainlerin bir farkı farklı IP lokasyonuna sahip olmaktır. Sizin alacağınız blogger domainde, aynı ip'yi kullanan birçok insan var.

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 12:43

   1

   Hocam ,
   blogger, WordPress gibi sitelerinin avantajı kısa sürede iyi yere gelmeleridir tercih sebebi budur. Bir çok kelimede blog sahiplerini geçmek için çalışan bir sürü com net org domaine sahip webmasterlar tanıyorum. Yani blogun önemi Google açısından küçüksenmicek derecededir.

   web_monster
   Web_monster

   31 Temmuz 2010, 11:53

   1

   Senin kabiliyetine kalmış film izle, ligtv izle gibi sağlam kelimelerde ilk üçe girmiş birçok blog sitesi gördük.

   kocero
   Kocero

   17 Temmuz 2010, 21:37

   1

   Bu orta yoğunlukta ki kelimelerde yeterli olma durumu, farklı dillerdeki kelimelerde de aynımıdır hocam? (en, es,it, de) vb.

   admin
   Admin

   15 Temmuz 2010, 21:53

   1

   Orta yoğunluktaki anahtar kelimeler için blogger gibi sitelerin subdomaini yeterli olur. Önemli olan içerik ve kodlamadır. WordPress'in SEO'su çoğu sisteme göre çok daha iyi olduğu için ücretli domain ve WordPress sistemi ile çok daha şanslı olursunuz.

   Taka

   15 Temmuz 2010, 21:01

   1

   Ücretli bir domain veya basit bir bloggera bakmaz Google bana göre. Rekabeti düşük bir kelimede sıralamaya bir oturdunuz mu gerisi kolay. Ancak yinede 2 paket sigara parasına kıyıp ücretli isim almanızı öneririm.

  Cevapla

  Blogger Sitesi için SEO Sorusunu Cevapla