Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1396 Görüntülenme

SEO Kitaplarını okudum ve uygulamalarını yaptım. Gerçekten de verimli sonuçlar aldım. Ama şöyle bir problemle karşı karşıyayım. Sitemin ana domaini aramalarda çıkmıyor. sitem kendi anahtar kelime aramasında 9. sayfadan 3. sayfaya kadar geldim fakat şu an aramalarda çıkmıyor. Diğer tüm aramalarım ve konularımı ilk sayfaya taşımayı başardım ama bu şekilde bir problemi yaklaşık 10 gündür yaşıyorum. Neden olabilir?

 • 1
 • 1
 • Ana Domain Aramalarda Çıkmıyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   31 Temmuz 2014, 06:28

   1

   Bu sorun sitenizde yüzeysel olarak iş gösteriyorsa ana domain'e birden fazla anahtar kelimeyle çalışmış olabilir ve sınırı da aşarak sitenizi kendi adında geriletmiş olabilirsiniz. Bu durumda da sosyal medya çalışmalarını yükseltmelisiniz.

   Ayaz Şamil
   Ayaz şamil

   26 Temmuz 2014, 23:07

   1

   Search Console'dan kontrol ettim. Sitenize Dahili bağlantılar 5 olarak görünüyor. Manuel işlemlerde de herhangi bir problem yok. Bu sorunu Google'a mail atabileceğim bir link vs. var mı?

   admin
   Admin

   26 Temmuz 2014, 22:54

   1

   Anahtar kelimede siteniz domain üzerinde aniden sıralamalardan kaybolmuşsa burada link olarak almış olduğunuz aşırılık varsa bu doğal olmayan bağlantılar sitenize zarar vermiş olabilir.

   Bu bağlantıları Google WebMaster Tools üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu kontrolde de sitenize olan bağlantıları ve varsa sitenizde cezai durumu fark edebilirsiniz.

  Cevapla

  Ana Domain Aramalarda Çıkmıyor Sorusunu Cevapla