SEO Hocası'na Sor

AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 763 Görüntülenme

Önce hayırlı ramazanlar, bol şans, hayırlı günler diliyorum.

Hocam lütfen siz benim sesime cevap veriniz özellikle sizden cevap istiyorum. Şimdi hocam ben bu sanal alemden hiç bir şey anlamıyorum hiç bir şeyi çözemiyorum bu Google’nin sağ solu belli değil. Ben 10 yıllık bir webmasterim linkinen kralına kadar benim üstüme emek veren yok fakat bakıyorum aramada, ismini vermiyeceğim bir vatandaş, daha wordpress kurmayı bilmiyor kazancı bana 5 çekiyor öyle bir şey olamaz yahu vallahi billahi adam WordPress wp-admin’e zar zor giriyor ama adam benim 5 mislimi kaldırıyor. Yani hocam benim demek istediğim yanlış anlamayın adamın ekmeğinde gözüm yok bu şans mıdır bu ne oluyor yani bizde saf saf hiç bir şey yapmayalım acaba onun konumuna gelir miyiz? Nasıl bir şey yahu bu akıllara zarar. yaw arkadaş allahım yarrabim bu nasıl bir şeydir adam daha yazı yazmayı bilmiyor kellede duruyor

Kaan hocam özellikle sizden cevap bekliyorum hayırlı akşamlar tüm webtures ekip arkadaşlara iyi çalışmalar diliyorum.

AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 13 Temmuz 2014, 12:00

  Merhabalar,

  Sorunuza ben cevap vereyim (Aydın Öztürk). AdSense gelirleri sitede tıklanabilir yerlerin ve yapılan anahtar kelime bazlı sonuçların yerine uygun olarak size ücret kazandırmaktadır. Eğer bahsedilen sitedeki AdSense reklam noktaları belirlenebilecek düzeyde ise ve bu düzenlemeler sitede ziyaretçiler tarafından tık alacak noktalarda ise bu işlemlerden sonraki gelirler doğrusal olarak yükselmektedir.

  Sitedeki gelirleri yükseltmek istiyorsanız da AdSense reklam noktalarını ilgi çekici yerlere yerleştirmeniz ve bu yerleştirmelerle en çok aranma yapılan anahtar kelimelerde doğrusal olarak yükselmeniz gereklidir.

  Anahtar kelimeye bağlı direkt aramalarda gelişiniz zor olabilir. Bu anahtar kelime seçimlerini de daha yüzeysel ve arama hacmine sahip anahtar kelimelere bağlı olarak işleyebilirsiniz.

Cevapla

AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim? Sorusunu Cevapla

AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla