Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1327 Görüntülenme

Ben 10 yıllık bir webmasterim linkle kralına kadar benim üstüme emek veren yok fakat bakıyorum aramada, ismini vermeyeceğim bir vatandaş, daha WordPress kurmayı bilmiyor kazancı bana 5 çekiyor öyle bir şey olamaz yahu vallahi billahi adam WordPress wp-admin'e zar zor giriyor ama adam benim 5 mislimi kaldırıyor. Yani hocam benim demek istediğim yanlış anlamayın adamın ekmeğinde gözüm yok bu şans mıdır bu ne oluyor yani bizde saf saf hiçbir şey yapmayalım acaba onun konumuna gelir miyiz?

 • 1
 • 1
 • AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   13 Temmuz 2014, 12:00

   1

   Sorunuza ben cevap vereyim (Aydın Öztürk). AdSense gelirleri sitede tıklanabilir yerlerin ve yapılan anahtar kelime bazlı sonuçların yerine uygun olarak size ücret kazandırmaktadır. Eğer bahsedilen sitedeki AdSense reklam noktaları belirlenebilecek düzeyde ise ve bu düzenlemeler sitede ziyaretçiler tarafından tık alacak noktalarda ise bu işlemlerden sonraki gelirler doğrusal olarak yükselmektedir.

   Sitedeki gelirleri yükseltmek istiyorsanız da AdSense reklam noktalarını ilgi çekici yerlere yerleştirmeniz ve bu yerleştirmelerle en çok aranma yapılan anahtar kelimelerde doğrusal olarak yükselmeniz gereklidir.

   Anahtar kelimeye bağlı direkt aramalarda gelişiniz zor olabilir. Bu anahtar kelime seçimlerini de daha yüzeysel ve arama hacmine sahip anahtar kelimelere bağlı olarak işleyebilirsiniz.

  Cevapla

  AdSense Gelirlerini Nasıl Yükseltebilirim? Sorusunu Cevapla