Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1981 Görüntülenme

1 aydır yayında olan kadın bloguma tek bir hit bile alamadım. SEO puanı gayet yüksek, sitemap vs. tüm iç SEO olayı tamamlandı. Hergün en az 1 özgün makale giriyorum ama 1 aydır tek bir kişi bile girmedi. 2-3 hit olsa bile artması için bekleyeceğim ama o da yok. 3 aydan önce dış SEO yapmayın diyor herkes sizce nasıl bir yol izlemeliyim. 2 ay daha sabretmem mi gerekiyor. Kategorim kadın kategorisi ve sağlık, beslenme, diyet vs. İçerikler paylaşıyorum.

 • 1
 • 1
 • 1 Aydır Siteme Tek Hit Gelmedi için Yanıtlar

   admin
   Admin

   17 Temmuz 2014, 19:55

   1

   Sitenize olan girişleri Google Analytics üzerinden takip ediyorsanız ve herhangi bir dalgalanma olmamışsa burada siteniz ile ilgili olarak bir sıkıntı görülmektedir. Analytics kodlarını Google'nin sitediği şekilde sitenize eklerseniz işlemler düzelir. Sitenize girişleri de ayrıca farklı bir sayaçla kontrol edebilirsiniz. Bu kontrolleri de siteniz WordPress ise eklentilerle de takip edebilirsiniz.

   Sitenize girişlerin olmaması için sitenizin yayında olmaması yada Robots.txt gibi dosyalarla girişinin engellenerek indeks almaması gerekiyor ki bu durum da anlattığınıza göre söz konusu değil.

   Sitenizle ilgili gerekli SEO kontrollerini yapabilirsiniz.

  Cevapla

  1 Aydır Siteme Tek Hit Gelmedi Sorusunu Cevapla