SEO Hocası'na Sor

WP-Blog Sitem

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Wordpress SEO 6 sene önce 1133 Görüntülenme

Hocam bir site açtım. Site içeriğim popüler bir içerik olmasa da en azından Google da kolay yükselebileceğimi, siteye günde gelmesi muhtemel 1k civarı tekil kullanıcıdan kazanabildiğim kadarının da benim diğer projelerim için kaynak olabileceğini düşünüyorum fakat ne backlink satın alacak ne sizin kitaplarınızı satın alabilecek nede SEO paketi satın alabilecek param yok. Domaini bir kısaltma sitesi için basit bir bot programı kodlayarak zar zor 6 gün bilgisayarımı hiç kapatmadan kazandığım 12 liranın 2.5 dolarıyla godadyden indirim kuponuyla aldım, hostingim şuan ücretsiz yakında premiuma geçmeye çalışacağım, anlayacağınız öğrenciyim, üniversite öğrencisi olsam yine iyi lise öğrencisiyim birde 🙂

Hocam sitem WordPress tema ücretsiz bir teama ama başka bir sitede görmedim henüz, illaki vardır 4-5 sitede ama aşırı yaygın bir tema değil, zaten biraz daha kavrayım şu kodlama işlerini temayı editlemeyi deneyeceğim. İçerik ise hocam şuan 3 yazı var ve elimden geldiğince özenerek açıklayıcı bir şekilde kullanıcının işine yaracak bir biçimde yazdım daha sitede ve Google hiç birini henüz indexlemedi, WordPress eklentilerinden all in SEO pack kurdum dediğim gibi hocam suni hiç bir şey yapamayacağım param olmadığı için. Onun dışında bu alanda zaten ya tek sitedir yada 2-3 siteden biridir bundan dolayı doğal backlink alabileceğimi de düşünmüyorum, sizce Google’da yükselebilir miyim veya yükselmek için ne yapmalıyım. Umarım vakit ayırıp cevap verirsiniz. Kolay gelsin.

WP-Blog Sitem için Yanıtlar

  • admin
    Admin 30 Ekim 2014, 12:30

    Merhabalar,

    Öncelikle yeni kurmuş olduğunuz sitenin hayırlı olmasını dileriz. Sitenizde kurmuş olduğunuz eklentiler ve yardımcı araçlar sayesinde sitenizin indekslenmesi ve tanıtımı mümkün olacaktır. Bu konuda ücretsiz olarak oluşturacağınız paravan bloglardan yardım alabilirsiniz. Diğer tanıtımlarda da sosyal medya çalışmalarını arttırarak sitenizin sosyal paylaşımını ve takibini arttırabilirsiniz.

    Yeni siteler için SEO başlangıcı konusunda da http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki makalemizi okuyabilir, fikir edinebilirsiniz.

Cevapla

WP-Blog Sitem Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla