SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

WordPress Sitem İndex Almıyor Ne Yapmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1502 Görüntülenme

WordPress tabanlı sitem indexlenmiyor. Google ile getir diyorum sorun yok. Fakat uzun zaman geçmesine rağmen hala index almıyor.

WordPress Sitem İndex Almıyor Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 10 Temmuz 2014, 12:06

  Bu durum Google yada sitenizin erişilebilirliği konusunda bir problem olduğundan dolayıdır. Hızlı indeks yolları konusunda da konu içerisinde verdiğimiz bağlantıdan yardım alabilirsiniz.

 • Hüseyin Demirci
  Hüseyin Demirci 10 Temmuz 2014, 09:29

  Google ile getir dediğime arada sırada “Geçici olarak erişilemiyor” hatasını almaktayım. Geç index sorunu yok. Sorun hiç index almaması. Bugün girdiğim konu 1 hafta bazen 2 hafta sonra index alıyor. Sandbox sorgulamasında gözükmüyor.

 • admin
  Admin 10 Temmuz 2014, 07:53

  Siteniz istediğiniz gibi indeks almıyorsa bu konuda siteniz için harici işlemler yapmalısınız. Referans bağlantılar konusunda size fayda sağlayacak içerikler ve sosyal medya hesaplarınız sitenizin indekslenmesi konusunda ayrı bir özellik sağlayacaktır.

  Daha önce paylaşmış olduğumuz https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki içerikleri de uygulayarak sitenizde daha hızlı indeksleme fark edebilirsiniz. Bu konuda da siteniz için yapılacak işlemlerle sitenizdeki indeksleme hızını arttırabilirsiniz.

Cevapla

WordPress Sitem İndex Almıyor Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

WordPress Sitem İndex Almıyor Ne Yapmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla