Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1286 Görüntülenme

Web sitemin içeriğini bloga girdikten sonra Google gibi getir diyerek indexledim. S5 S7 çevrimi yazınca Google 4. sırada çıkıyordu içeriğim. Sosyal medya bu esnada düzenli olarak reklamladım içeriği. Bugün içeriğe tekrar baktığımda Google searchde içerik tamamen kaybolmuştu. Hiçbir şekilde çıkmıyordu. Tekrar Google gibi getir dediğimde içerik yeniden geldi. Şu an yine 4. sırada. Ancak Google içeriği neden sildi anlamadım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Kolay Gelsin.

 • 1
 • 1
 • Sıralamadan Her Gittiğinde Google Gibi Getir Kullanmalı mıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   25 Ekim 2014, 07:12

   1

   Google gibi getir aracı sayfanın spider (Google Bot) görünümünü kendi gözünüzle görmek için, indekslenmeyen bir sayfayı daha hızlı indeksletebilmek için ve herhangi bir sebepten dolayı değişkenlik olan sitenizde yeni değişiklikleri Google'a hızlı bir şekilde bildirmek için sıkça kullanılmaktadır.

   İndekslenen bir içeriğiniz bir süre sonra Google arama sorgularından gidiyorsa ve bu dalgalanma da sitenizi Google gibi getir aracıyla geriye çağırıyorsanız sitenizin iç sağlığında yani site içi SEO sağlığında bir problem olduğunun göstergesidir. Öncelikle sitenizdeki anahtar kelime oranlarına ve içerik/kod yoğunluğunu kontrol edin. Ardından sitenize, bilhassa sayfanıza gelen bağlantıları kontrol edin, bir düzensiz bağlantı yoğunluğu görünüyorsa bu durum da sitenize zarar verecektir.

   Sitenizin iç ve dış SEO: https://www.seohocasi.com/ sağlığını stabil hale getirdiğinizde bir daha bu ve buna benzer durumlar siteniz üzerinde gerçekleşmeyecektir.

  Cevapla

  Sıralamadan Her Gittiğinde Google Gibi Getir Kullanmalı mıyım? Sorusunu Cevapla