Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1557 Görüntülenme

Online oyun sitesi kuruyorum. Bing arama motoru ve Yandex arama motoru sitemi dizine aldı. Ancak Google sadece ana sayfamı dizine ekledi diğer yan sayfaları dizine almıyor. Google Webmaster sayfasından da baktım da sitenizde herhangi bir hataya rastlamadık, tebrikler diyor. Google dizine almadığından dolayı Google gibi ye getirdim tamamlandı dedi sistem kodlarda hata yoktur dedi ve yine dizine almadı dizine almadığı halde sitemi Google'da arama yaptığımda örneğin sitem Google'da çıkıyor bu konuda lütfen rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

 • 1
 • 1
 • Google Neden Sitemi Dizine Almıyor? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   12 Kasım 2014, 19:02

   1

   Siteniz dizine girişte problem yaşıyorsa bir kaç sebebi olabilir. Bu sebeplerden asılı yanlış robots.txt ve sitemap.xml dosyalarından yada SEO eklentilerindeki "noindex, nofollow" etiketlerinden oluşmaktadır.

   Eğer tüm içerikler doğru ve site içeriğinizde herhangi bir sağlık sorunu yoksa site haritanızı Google'a gönderebilirsiniz. İndekslenme süreci değişken olabilir lakin sitenizde herhangi bir sorun yoksa, geçmişe dair olumsuz bir durum söz konusu değilse indekslenmeye zaman içerisinde başlayacaktır...

  Cevapla

  Google Neden Sitemi Dizine Almıyor? Sorusunu Cevapla