Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  385 Görüntülenme

Merhabalar, paylaşımlarımı sayfa olarak veya yazı olarak paylaşmanın nasıl bir farkı vardır ? aynı içeriğe sahip sayfa olarak paylaşınca ek anahtar kelime giremiyorum ama yazı olarak paylaşırken ek keywords girebiliyorum . bu durum seo açısından ne kadar önemlidir ?

 • 1
 • 1
 • Sayfa Mı Yazı Mı ? için Yanıtlar

   Eren Kartav
   Eren Kartav

   26 Ocak 2022, 11:01

   1

   Merhaba,
   Yazı veya sayfa olarak paylaşım yapmanın temelde çok farkı yoktur önemli olan içeriğinizin kalitesidir. Yazı olarak paylaşım yaptığınızda blog sayfanız var ise orada paylaşırsınız. Bu paylaşımında Google gözünde normal bir sayfadan pekde farkı yoktur. Arama sonuçlarında her ikisi de gözükecektir.
   Yazı ile sayfa arasında ki fark sayfaların tamamı koddan oluşmaktadır. Herhangi bir değişiklik direkt kod yapısını değiştirmektedir. Yazılar ise kod sayfasının çalışmasından ötürü oluşan sayfalardır.
   Ek Keyword kullanımı SEO açısında aslında kötü bir durumdur. Google Meta Keyword'leri artık desteklemediğini geçtiğimiz senelerde yayımladı. Çok fazla manipüle edilen bu alan artık SEO kriteri değildir ve hatta sitenize manipületif yaklaşımdan ötürü zararı da olabilir.
   Meta Keywords kullanımı hakkında daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz. https://www.seohocasi.com/meta-keywords-artik-seo-kriteri-degil/

  Cevapla

  Sayfa Mı Yazı Mı ? Sorusunu Cevapla