Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1380 Görüntülenme

SEO ile ticaretini yaptığım işin web sitesini kurduğumdan beri ilgileniyorum. Fakat SEO için araştırma yaptığım bütün sitelerde ve forumlarda hep forum ya da portal siteler hakkında SEO çözümleri anlatılmış. Benim sitemde belli başlı bir kaç sayfa ve sattıpım ürünler hakkında bilgiler, resimler var. Yazılanlara göre benim sitemin hiçbir şekilde üst sıralara çıkma ihtimali yok çünkü sürekli güncellenen bir site değil. Bu konu ile ilgili olarak hiçbir makale görmedim. Bunun için nasıl bir SEO çalışması yapmak gerekiyor anlatabilen olursa çok sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Kurumsal Siteler için SEO Çalışmaları için Yanıtlar

   berkearas
   Berkearas

   23 Ağustos 2010, 13:18

   1

   Siteme en fazla Haber ekleyebiliyorum, Ziyaret eden kişilerin siteme girip yazı yazma gibi şansları yok. Sektör de hijyen ve paslanmaz çelik hijyen ekipmanları. Bu konuda çok fazla ortam oluşturabileceğim bir alan yok. Benzer içerikteki sitelerden link alırkende çok zorlanıyorum. Şuanda yapabildiğim Birkaç Sosyal medya üzerinden link almak ve açtığım bir kaç blog üzerinden Hedef Kelimelere link ekliyorum. (blogspot ve blogcu)
   İçerik ve ziyaretçi oranına göre link alımını nasıl hesaplamalıyım peki? bir de anasayfama mı daha fazla link almalıyım yoksa alt sayfalara mı?

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 10:29

   1

   Hocam üst sıralara çıkmak için sitenin sürekli güncel olması diye bir koşul olduğunu düşünmüyorum. Sitenize kaliteli ve içeriğe uygun sitelerden link takviyesi yapın yeterli olacaktır.

   admin
   Admin

   13 Ağustos 2010, 22:24

   1

   Sitenizin içeriğiniz arttırarak, ziyaretçilerin fikir alışverişi yapabileceği ortamlar oluşturun, sitenizin içeriği ve ziyaretçisi arttığı oranda da link alımı yaparak sitenizin SEOsunu adım adım ve organik olarak yükseltin.

  Cevapla

  Kurumsal Siteler için SEO Çalışmaları Sorusunu Cevapla