SEO Hocası'na Sor

İçeriklerde Metin Olmadan Sadece Iframe Gibi Kodlar ile Yükselmek Mümkün Müdür ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Iframe 6 sene önce 701 Görüntülenme

Merhaba kullanıcı odaklı bir canlı maç izleme sitesi oluşturmayı düşünüyorum. Fakat içerik konusunda sıkıntılarım var. Alanım gereği gereksiz yazı kullanmak istemiyorum kullanıcıya sadece kaliteli yayınlar ile hizmet etmek istiyorum.

Yapabileceğim 2 durum var birincisi yaklaşık 300 kelimelik bir metin hazırlayıp bu metinde içerik başlığını da kullanarak içeriğin üst sıralarda yer almasını sağlamak ( Bu 300 kelimelik metin her içerikte kullanılacak sadece içerik başlığının bulunduğu kısımlar değişecek bu durum spam teşkil eder mi ?), diğeri ise kullanıcıyı düşünerek sadece yayın kodu ile içerik sunmak.

Yeni açılacak olan bir site için bunlardan hangisi daha mantıklı olur ? Hafta içi günlük 30-50 , hafta sonu ise 150-200 maç yayını olduğundan dolayı her içeriğe farklı bir metin girebilme durumum yok. Yardımınızı rica ediyorum.

İçeriklerde Metin Olmadan Sadece Iframe Gibi Kodlar ile Yükselmek Mümkün Müdür ? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 11 Eylül 2014, 17:39

    Merhabalar,

    Sitenizin tamamı iframe bağlantılarından oluşacak ve içeriksel konuda da bir şey sağlamayacaksa siteniz için site içi makaleleri spor haberine ilişkin şekilde yapmanız, bu maç için yorumunuzu 50 – 60 kelime cümleler ile ortaya koymanız sitenize çok fayda sağlayacaktır.

    Sadece Iframe bağlantıların sitenize faydası olmayacağı gibi sunucunuzdaki sorgu sürelerini de uzatarak hem kodsal hemde ziyaretçi kitleleriniz tarafından sıkıntı oluşturacaktır. Bu yüzden daha fazla kitleye hitap edebilmek adına içerik konusunu tekrardan gözden geçirmeli ve daha fazla kişiye hitap edecek çalışmaları hem site içi hemde site dışı olarak yönetmelisiniz.

Cevapla

İçeriklerde Metin Olmadan Sadece Iframe Gibi Kodlar ile Yükselmek Mümkün Müdür ? Sorusunu Cevapla

İçeriklerde Metin Olmadan Sadece Iframe Gibi Kodlar ile Yükselmek Mümkün Müdür ? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla