SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

All İn One SEO Pack SEO Eklentisi Ayarları Nasıl Olmalıdır ?

Batuhan
Batuhan
All In One SEO Eklentisi 3 sene önce 63 Görüntülenme

1-Sitemde All İn One SEO Pack eklentisini kullanıyorum. Yazımızın altında Başlık, Açıklama, Etiket kısımları var. Oraları yazımı paylaşırken doldurayım mı yoksa kendisi doluyor mu ? 🙂

2-Yeni güncellemeden sonra Sosyal Ayarlar kısmı geldi. Ya da daha önce vardı ben yeni gördüm bilmiyorum. Neyse o kısımdaki başlık, açıklama gibi kısımları da doldurayım mı?

Çok sağolun şimdiden :).

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

All İn One SEO Pack SEO Eklentisi Ayarları Nasıl Olmalıdır ? için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
  • admin
    Admin 27 Ocak 2015, 13:00

    Merhabalar Batuhan,

    Sitenizde bir içerik yayınladığınızda all in one SEO pack eklentisi kullanıyor iseniz yazı girme bölümünün altında bulunan title, description ve keywords alanlarına eğer manuel olarak istediğiniz meta açıklamaları girmek istiyorsanız bu alanları doldurabilirsiniz. Manuel olarak doldurmanız halinde sizin belirlediğiniz meta açıklamaları bu bölümlerde yer alacaktır. Eğer manuel olarak girmek istiyorsanız o bölümleri boş bırakarak All in one SEO pack eklentisi title olarak yazı başlığını, description olarak ise içeriğin ilk 160 karakterini baz alacak şekilde otomatik meta description değeri verecektir. Buradaki ayrım tamamen size aittir. Title ve description düzenli olmasını istiyorsanız manuel olarak girmenizi öneririm.

All İn One SEO Pack SEO Eklentisi Ayarları Nasıl Olmalıdır ? Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X