Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1509 Görüntülenme

WordPress siteme SEO eklentisi olarak All in one SEO Pack adlı uygulamayı kullanıyorum.

Fakat ayarlarını yapmak istediğim için internetten araştırma yaptım ve çıkan sonuçlar kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı. Çünkü daha kendilerine faydası olmayan sitelerin başkalarına akıl vermesi zarardan başka bir şey getirmeyecektir.

Sitenin SEO ile alakası yok fakat sanki 40 yıldır bu işi yapıyorcasına SEO hakkında bilgiler veriyor. Farklı sitelerde ise her kafadan farklı ses çıkıyor. Bende bunlara güvenemediğim için size danışmak istedim.

Acaba All in One SEO Pack eklentisinin güncel halinin ayarlarını örnek olarak verebilir misiniz? Yanlış ayar yapmak istemiyorum bu yüzden sizlerin yardımcı olabileceğini düşündüm.

 • 1
 • 1
 • All in one SEO Pack Eklentisi Güncel Ayarları için Yanıtlar

   admin
   Admin

   15 Temmuz 2014, 20:39

   1

   SEO eklentilerin neredeyse %90'ı birbirine benzer özellikler taşıyarak birbirine benzer geliştirmeler yapmaktadır. Bu geliştirmeler ise eklenti içeriklerine bağlı olarak detaylandırma ve varsayımlara özel olarak sunum yapmaktadır. Bu kadar detaylandırılmış bir SEO eklentisi olduğu için her tarafta farklı bir ayar ve içerik bulunmaktadır.

   Sizlere bu konuda bir önerimiz var. Her sayfanın kendine ait bir title, description ve keywords barındırdığını asla unutmayın. Bu konuda da All in one SEO eklentisinde sadece "Home" yani anasayfa kısmının içeriklerini yazın ve ayarları kaydedin. Diğer ayarları kurcalamanıza gerek yoktur.

   Yazı sayfaları için de keywords, description ve title kullanın, eklentiyi de en iyi şekilde kullanmış olursunuz...

  Cevapla

  All in one SEO Pack Eklentisi Güncel Ayarları Sorusunu Cevapla