SEO Hocası'na Sor

All in One SEO Eklentisi Ayarları

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
All In One SEO Eklentisi 5 sene önce 945 Görüntülenme

Merhaba, wordpress yazılımını kullanıyorum, sitemde anahtar kelimenin önemli olduğunu biliyorum ama panelde bulunan All in One SEO Pack eklentisinde belirtmemiz gerekir mi? Yani oraya anahtar kelimeleri girmesekte olur mu?

All in One SEO Eklentisi Ayarları için Yanıtlar

  • Atalay Sidar
    Atalay Sidar 15 Ağustos 2015, 14:47

    Merhabalar,

    Web sitesi içerisinde içerik miktarına göre %2 oranında anahtar kelime yoğunluğu kullanmanız gerekmektedir. Bu web sitenizin içeriği hakkında arama motorlarını uyaracak ve spama kaçmayacak en ideal orandır. All in one SEO eklentisi veya Yoast SEO eklentisi üzerinde anahtar kelime olarak giriş yapılan yere anahtar kelimenin yazılması sonucunda o sayfayı belirlediğiniz anahtar kelime üzerinden bazı kriterleri baz alarak değerlendirmektedir. Yani o nokta Google arama motorlarına herhangi bir bildirim yapmaz, sadece sayfayı analiz ederek size ilgili sayfanın uygun olup olmadığı konusunda bilgi verir.

    Yani bu alanı doldurma gibi bir zorunluluğunuz yok. Sayfa üzerinde Title – Description – H Etiketleri gibi kritik noktalarda anahtar kelimeyi kullanmaya ve ideal oranı korumaya özen göstermelisiniz.

Cevapla

All in One SEO Eklentisi Ayarları Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla