Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1664 Görüntülenme

WordPress'te kategorinin alt kategorisine ve onunda alt kategorisine girdigimizde sadece son girilen kategorinin adı title de görünür. Peki kategorinin tüm üst kategorileri Title'de nasıl gösterile bilir?
Mesala : Toyota Avensis 1.6 Elegance şeklinde 1.6 Elegance kategorisine giridiğinde titleye üst kategorilerde yazdırılabilir.

Cevabınızı bekliyorum, teşekkürler...

 • 1
 • 1
 • WordPress'de Kategori Title'leri Ayarlama için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   3 Mayıs 2021, 09:51

   1

   Merhaba,
   Öncelikle, WordPress yöneticinizde Ayarlar »Kalıcı bağlantılar sayfasına tıklayın. Ardından genel ayarlar alanı altındaki 'özel yapı' seçeneğine tıklamanız gerekir.
   Sonrasında, özel yapının yanındaki boş alana /%category%/%postname%/ yazıp, ekleyin.
   "Kaydet" butonuna bastıktan sonra, sorununuz yüksek olasılıkla çözülecektir.

   admin
   Admin

   9 Haziran 2014, 06:55

   1

   WordPress'te bu şekilde kategori içeriklerini ayarlamak istiyorsanız yapacağınız tek şey özel bir SEO eklentisi kullanmak olacaktır. Kategori - Alt Kategori - Alt Alt Kategori içerisi için özel bir yapı oluşturacaksanız bu işlem için tüm title'lere "rewrite" özelliği sağlayacak SEO eklentisi kullanmak işinizi büyük bir ölçüde azaltacak ve hafifletecektir.

   SEO eklentileri konusunda da sizlere yardımcı olacak bir kaç Plugin bulunmaktadır. Bunlar, All in One SEO - Yoast WordPress SEO - Platinium SEO ve Wp SEO eklentileri olmaktadır.

  Cevapla

  WordPress'de Kategori Title'leri Ayarlama Sorusunu Cevapla