Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1623 Görüntülenme

hocam WordPress sayfa oluşturucu ile anasayfamı hazırladım. Anasayfada 81 il ve her ilin esnaflarını kayıt etmek istiyorum. Örnek; Anasayfadan 01 Adana Linkine tıklandığı zaman yine sayfa oluşturucu ile esnafları resimli görmek istiyorum. SEO açısından avantajı veya dejavantajı var mı? Bu şekilde anasayfa hariç 81 tane page builder ile sayfa düzenleyeceğim bu şekilde bir sorun olur mu?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 • 1
 • 1
 • WordPress Sayfa Oluşturucu için Yanıtlar

   Mustafa Uzun
   Mustafa Uzun

   3 Haziran 2021, 11:24

   1

   Merhabalar,

   Teknik açıdan bir sorun olup olmayacağını soruyorsanız, bir sorun olmayacaktır. Fakat SEO sağlığı açısından soruyorsanız, trafik çekmek için oluşturduğunuz her sayfanın SEO kriterlerini tamamlanız gerekmektedir. Bu kriterlerde başlıca her sayfaya özel içerik, görseller, link dağılımı vb. şeklindedir. Belirttiğiniz projede şehirlere ve esnaflara link dağılımı fazla olacağı için bu konuya dikkat etmenizi öneririm.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   6 Mart 2018, 09:06

   1

   Anladım düşünceniz güzel fakat şöyle bir sorun oluşabilir. Örneğin; Anasayfadan > 01 Adana'ya gittiğinde kullanıcı yönlendiği sayfada sadece görsel görecektir.(sizin anlattığınıza göre) Fakat 81 sayfa bu şekilde olursa içeriği zayıf(thin pages) olarak algılanabilir bu sebeple içerikleri zenginleştirmeniz ve metinlerde oluşmanız gerekiyor.

  Cevapla

  WordPress Sayfa Oluşturucu Sorusunu Cevapla