SEO Hocası'na Sor

WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Wordpress SEO 6 sene önce 634 Görüntülenme

Merhabalar,

Blogumda daha önce yayınlanan domain.com/konu-adi şeklinde sayfam görülüyordu sonra nasıl olduysa bu sayfam silinmiş, bende tekrar ekledim fakat bu seferde domain.com/konu-adi-2 şeklinde görülüyor.

Ne yaptıysam sondaki 2 rakamını yazı başlığının altında bulunan adres düzenleme kısmından kaldıramıyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Ayrıca sizin yazmış olduğunuz önceki yazı eklentisi 2 seneden beri güncellenmemiş onu da bir ara güncelleyebilir misiniz?

WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum için Yanıtlar

 • admin
  Admin 25 Mart 2015, 13:26

  Merhaba,

  Eğer web sitenizde domain.com/konu-adi sayfası silinmemişse aynı isimde url’i tekrar kullanamazsınız. Sayfalarınızı tekrar kontrol etmenizi öneririm. Fakat bu domain.com/konu-adi sayfası silinmiş ama bunun yerine aynı isme sahip bir resim yüklenmişse wordpress otomatik olarak aynı ismi tekrar kullanmamanız için sonuna 2 rakamını getirmektedir.

  Çözüm olarak sayfalarınızı kontrol edin, eğer o isme sahip bir sayfa var ise ikisinden birisini kaldırınız, yoksa resimlerinizin linklerini kontrol edip o resmin linkini düzenleyip konuyu tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

  Önceki yazı eklentisi güncellenmemektedir. Fakat şu an %100 sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Cevapla

WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum Sorusunu Cevapla

WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla