Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1250 Görüntülenme

Blogumda daha önce yayınlanan ornekdomain.com/konu-adi şeklinde sayfam görülüyordu sonra nasıl olduysa bu sayfam silinmiş, bende tekrar ekledim fakat bu seferde ornekdomain.com/konu-adi-2 şeklinde görülüyor.

Ne yaptıysam sondaki 2 rakamını yazı başlığının altında bulunan adres düzenleme kısmından kaldıramıyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Ayrıca sizin yazmış olduğunuz önceki yazı eklentisi 2 seneden beri güncellenmemiş onu da bir ara güncelleyebilir misiniz?

 • 1
 • 1
 • WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum için Yanıtlar

   admin
   Admin

   25 Mart 2015, 13:26

   1

   Eğer web sitenizde ornekdomain.com/konu-adi sayfası silinmemişse aynı isimde URL'i tekrar kullanamazsınız. Sayfalarınızı tekrar kontrol etmenizi öneririm. Fakat bu ornekdomain.com/konu-adi sayfası silinmiş ama bunun yerine aynı isme sahip bir resim yüklenmişse WordPress otomatik olarak aynı ismi tekrar kullanmamanız için sonuna 2 rakamını getirmektedir.

   Çözüm olarak sayfalarınızı kontrol edin, eğer o isme sahip bir sayfa var ise ikisinden birisini kaldırınız, yoksa resimlerinizin linklerini kontrol edip o resmin linkini düzenleyip konuyu tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

   Önceki yazı eklentisi güncellenmemektedir. Fakat şu an %100 sorunsuz olarak çalışmaktadır.

  Cevapla

  WordPress Sayfa Başlığındaki Adresi Değiştiremiyorum Sorusunu Cevapla