Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1535 Görüntülenme

Her içerikte olmayan bir hata ancak belli bir tarihten itibaren girdiğim her içerik için bu hata sayısı artıyor. Çözüm için verilen kodları denedim fazla kod bildim yok belki yanlış yaptım içeriğe erişilemedi.. Site optimizasyonunu ne derece etkiliyor bilmiyorum ancak çözülürse daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

 • 1
 • 1
 • Updated / Author / Entry-title hatası neden olur? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Kasım 2014, 07:49

   1

   Öncelikle bu etiket hakkında bilgi verelim. Updated, author ve entry-title etiketleri site içerisinde gereken alanlarda işaretleme yapmak için kullanılan bir SEO etiketidir. Bu etiket site genelinde dışarıdan yüklenen dosyayı (telif hakkı içeren, site genel dosyalarını) belirtmekte, yazar sayfalarında yada yazı sayfaları içerisinde yazarı belirtmek için kullanılan etiket ve giriş başlığı (sayfa, yazı, etiket, kategori vs.) gibi önemli noktaları bildiren etikettir.

   302 hatası ile vermesi de sitenizde yazılımsal bir değişiklik olduğunu, bu yazılımsal değişikliklerle var olan etiketlerin bulunamadığı yada güncellemeden kaynaklı olan kısa süreli kodsal hatalar olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Ayrıca sitenizdeki yazarların ismini sistemsel olarak da değiştirmişseniz bu tür hataların olması mümkündür.

   Sorunu düzeltmek için hata sayfalarında class yada ID olarak verdiğiniz etiketleri kontrol etmelisiniz. Eğer etiketler kaldırılmış ise tema dosyalarınızdaki kodu yada bu işlevi gören eklentiyi kontrol etmeniz gerekecektir.

  Cevapla

  Updated / Author / Entry-title hatası neden olur? Sorusunu Cevapla