SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Span Ve Em Etiketinin Özellikleri Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
6 sene önce 1614 Görüntülenme

web sayfalarının içeriklerine kodlama yaparken span etiketi, ve em etiketi nedir, ve bu etiketlerin özellikleri nelerdir ve nasıl yapılır. SEO web sitesinin içeriklerine ne kadar ve ne ölçüde nelere kullanılmasını önerebilirsiniz. Hayırlı günler dilerim iyi çalışmalar ilgi ve alakanız için de ayrıca çok teşekkür ederim.

Span Ve Em Etiketinin Özellikleri Nedir Ve Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

 • Bengül Toker
  Bengül Toker 17 Ağustos 2015, 13:46

  Merhaba Mehmet Bey,

  Sitenizde belirtmek istediğiniz kelimeleri italik, altı çizili veya kalın yaparak hem sitenizi Google’a tanıtma adına hem de ziyaretçilere site içeriği ile ilgili yardımcı olma adına bu işlemi yapabilirsiniz. Bu şekilde o kelimelerde sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun sebebi de insanlar vurgulanan kelimelere daha çok dikkat ettikleri için o metnin genel içeriği hakkında bilgi sahibi olmuş olurlar. Span ve em etiketi ise tam bu noktada size fayda sağlayacaktır.

  Span etiketi isteğe bağlı olarak verilerin gösterilmesi için kullanılır. Örneğin kelimenin kalın, italik, altı çizili ve bu gibi benzeri işlemler için span etiketini kullanabilirsiniz. Div ile çok farkı bulunmamakla birlikte span etiketini de kullanabilirsiniz.

  Em etiketiyle de vurgulamak istediğiniz kelimeleri italik yaparak makalenizi SEO’ya uyumlu hale getirebilirsiniz.

Cevapla

Span Ve Em Etiketinin Özellikleri Nedir Ve Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla

Span Ve Em Etiketinin Özellikleri Nedir Ve Nasıl Yapılır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla