Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 sene önce  |  1289 Görüntülenme

Oyun sitem var, ana sayfada gözüken oyuna tıklandığı zaman direkt oyun oynama sayfasına değilde, oyun açıklaması ve oyunu oyna butonu olan sayfayaya yönlendiriyorum bunun yerine direkt oyun oynama sayfasına geçiş yaptırsam bir şey fark eder mi? Teşekkürler

 • 1
 • 1
 • Oyun Sitesi Açıklama Sayfası için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   12 Mayıs 2021, 10:56

   1

   Merhabalar, kullanıcı deneyimi açısından oyun oynama sayfasına ne kadar hızlı gidilirse o kadar iyi olacaktır fakat sadece açıklama sayfalarını direkt oyun sayfalarına yönlendirirseniz de bu sefer oyunun oynanışı hakkında bilgi alamayan kullanıcılar sayfanızdan çıkacaktır. Bu sorunun çözümü için açıklama sayfanızı oyun sayfanıza yönlendirebilir ve oyun hakkındaki açıklamaları oyun sayfasında uygun bir yere girebilirsiniz. Bu durum hem kullanıcıların kolayca oyunu oynamalarını sağlarken içerik açısından zayıf olan oyun sayfalarınızda bulunan içerik miktarını da arttıracaktır.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   5 Temmuz 2018, 16:36

   1

   Merhabalar fark edecektir. Kullanıcıların direkt oyunu oynaması onların işini kolaylaştırır fakat sitenizin yapısında bazı etkiler oluşabilir.

   Örneğin: Anasayfa > X Oyun Sayfası > Oyun Alanı

   Eğer bahsetmiş olduğunu X Oyun Sayfası ( oyun açıklama kısmı ) olmazsa sayfanızın index sayısı azalacaktır. Diğer yandan oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bilgi edinemeyecek ve siteden ani çıkış yaparak Sitede Kalma Süresini azaltacaktır bu da sitenizin yapısı için dezavantajdır.

   Fakat kullanıcıların daha rahat hareket edebilmesi için bu sayfaları daha sade hale getirebilirsiniz.

  Cevapla

  Oyun Sitesi Açıklama Sayfası Sorusunu Cevapla