SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Kadın Kelimesi İçin SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 697 Görüntülenme

Merhaba kadın kelimesinde kendi çalışmalarımızla nasıl SEO yapabiliriz? İlk sayfada yer alınması zor bir kelime mi? Domainin son kelimesi kadın olsa ve biraz uzun bir domain olsa mesela akillibasarilikadin.com vb kadın kelimesi aranırken ilk sayfada çıkmakta etkili olur mu?

Kadın Kelimesi İçin SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 8 Haziran 2015, 15:06

    Merhaba Petek Hanım,

    Kadın kelimesi hedef alanı geniş ve oldukça rekabetli bir kelimedir. Fakat bu ilk sıraya gelemeyeceği anlamına da gelmez. Hedef kitlenize uygun ve etkili SEO çalışması yapmanız halinde ilk sıraya ulaşacaktır.

    Domaininizin içerisinde kadın kelimesinin geçmesi, kadın kelimesine yapacağınız SEO çalışmalarında etkisi olacaktır. Örneğin; Google kadın diye arama yaptığınızda domain de kadın kelimesi geçen siteler yer almaktadır. Fakat bunların da öncesinde Google’un değer verdiği en önemli nokta sitenin kalitesidir. Sitenizin içeriği, görselleri, yapısı ve vb durumlar tamamen özgün ve kullanıcıya yönelik olmalıdır. Bundan sonraki aşamada ise sitenize kaliteli sitelerden referans sağlayarak SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Cevapla

Kadın Kelimesi İçin SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır? Sorusunu Cevapla

Kadın Kelimesi İçin SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla