Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1509 Görüntülenme

Merhaba seo için WordPress çok mu önemli aynı başarıyı kendim kodladığım bir sitede sağlayabilir miyim? WordPress nedense bana pek özgür gelmiyor sitedeki her satır kodun ne olduğunu bilmek benim açımdan daha özgürce geliyor.

 • 1
 • 1
 • İyi Bir SEO İçin WordPress Şart Mıdır? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   31 Mayıs 2021, 17:45

   1

   WordPress dünyada en çok kullanılan CMS sistemidir. Bu sebepten yıllar içerisinde altyapısı mümkün olduğu kadar SEO uyumlu olacak şekilde gelişmiştir. Zengin eklenti kütüphanesi sayesinde özel yazılım ile hazırlanan bir sitede uzun zaman alacak bir işlemi tek tuşla halletmek mümkündür. Ayrıca herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında da birçok forumdan sorunuz cevabını bulabilirsiniz. SEO konusunda ise hem sayfa hızı hem de on page SEO konusunda birçok eklenti olduğundan özel yazılım ile hazırlanmış bir siteye göre avantajları bulunmaktadır.

   Mustafa Durna
   Mustafa Durna

   3 Ocak 2018, 08:40

   1

   WordPress veya kendi kodladığınız site arasında farklılık elbetde olucaktır ama bu SEO çalışmasına ne derece etkiler onu kendiniz gözlemleye bilirsiniz. Bunun yanı sıra WordPress tabanlı bir site'de SEO çalışması yapmak çok kolay ve anlayarak yapılıyor. Eklentiler veya bağlantılar olsun sizin işinizi kolaylaştırmaktadır.

  Cevapla

  İyi Bir SEO İçin WordPress Şart Mıdır? Sorusunu Cevapla