Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1085 Görüntülenme

Öncelikle selamlar kolay gelsin sizden bir konuda yardım isteyeceğim bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. Benim bir sesli sohbet sitem var ve nedendir bilmiyorum sitemin linki 2 seneyi aşkın bir zamandır Google'da çıkmıyor bunun için ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar teşekkürlerimle hürmetlerimi sunarım ..

 • 1
 • 1
 • Google'da siteme erişemiyorum? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   28 Mayıs 2021, 12:19

   1

   Merhabalar, sitenize Google ulaşamamanızın birkaç sebebi olabilir.

   Bunlardan ilki sitenizin indexe kapalı olması ihtimalidir. Sitenizin robots.txt dosyasında veya sayfalar özelinde Google'ıın sitenizi indexlemesine engel olacak kodlar varsa sitenizi Google arama sonuç sayfasında bulamazsanız.

   Bir diğer ihtimal ise sitenizin Google tarafından ceza almasıdır. Eğer siteniz Google tarafından spam olarak algılanmışsa yine arama sonuç sayfasında sitenizi göremezseniz. Search Console'a girerek Google tarafından herhangi bir kısıtlamanızın olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

   admin
   Admin

   17 Mart 2015, 16:06

   1

   Merhaba İbrahim,

   Siteniz herhangi bir nedenden dolayı bir Google Cezası aldıysa hatanın kaynağını bulup sorunu çözemeden, bu cezadan kurtulmak neredeyse imkansızdır. İnternette filtre ile ilgili olarak cezaların 3 veya 6 ay gibi süreyle otomatik düştüğünü söylemektedirler. Ancak böyle bir şey mümkün değildir. Sorunun kaynağı ortadan kalkmadan siteler filtreden çıkmayacağı gibi, bu kaynağın ortadan kaldırılmasıyla 1 - 2 gün gibi kısa bir sürede dahi çıkabilmektedir. Site adresinizi iletmiş olsaydınız konu hakkında size detaylı bir şekilde yardımcı olabilirdim. İsterseniz siteniz için https://www.seohocasi.com/filtre-analiz-ve-tespit-islemi/ gerçekleştirebilirsiniz.

  Cevapla

  Google'da siteme erişemiyorum? Sorusunu Cevapla