Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1605 Görüntülenme

king cert sitemiz Google'da sanıyoruz banlandı. Bu bandan nasıl kurtuluruz? Aylardır index almıyor. Sorun şu idi, yazılımsal bir hatadan kaynaklı binlerce link oluşmuş yani spam yapılmıştı ve bu binlerce linkin hemen hemen hepsi aynı sayfaya gidiyordu. Yani kopya içerik gibi algılanmış da olabilir. Bu durumdan kurtulmam için ne yapmalıyım?

 • 1
 • 1
 • Google Ban Cezasından Nasıl Kurtulabilirim? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   18 Şubat 2015, 09:20

   1

   Sitenizde yapılan yazılım değişikliği ardından indekslerinizin ani bir artış göstermesi ve bu hatalı indekslerin de Google nezdinde fazla sayfalara ulaşarak kopya içerik alması sitede gösterilebilecek tam SPAM yada manuel SPAM işlemi içerisinde ceza almış olabilmektedir.

   Bu konuda ilk olarak sitenizin var olan yazılımsal hatalarını düzeltmelisiniz. Bu düzenlemelerin ardından da Google'a hatalı indekslerinizin silinmesiyle ilgili bilgi vermelisiniz. Bu işlemleri;

   https://www.seohocasi.com/index-silmek/

   adresinden gerçekleştirebilirsiniz. İndex silmek sayfasındaki gerekli işlemleri gerçekleştirdikten ve yazılımsal sorunların tamamen ortadan kaldırıldığına emin olduktan sonra Google Site Yöneticisi Araçları üzerinden "Yeniden Değerlendirme İsteği" göndermeniz yeterli olacaktır.

  Cevapla

  Google Ban Cezasından Nasıl Kurtulabilirim? Sorusunu Cevapla