Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1244 Görüntülenme

sorum şu şekilde dizin içerisine WordPress kurdum ama bikaç arkadaştan tepki aldım. Ana dizine bir flash script attım karşılama ekranı tarzında siteadı.com/blog olarak da wp kurdum. Durumun böyle olması SEO'mu olumsuz etkiler mi?

teşekkürler..

 • 1
 • 1
 • Dizindeki sitenin SEO durumu? için Yanıtlar

   the_joker
   The_joker

   29 Ekim 2010, 22:04

   1

   SEOnuzu fazlası ile etikeyecektir. Ana sayfa SEOnuza aşırı derecede etki yapmaktadı. Siz bundan sitenizi mahrum bırakırsanız istediiniz yerlerde olamazsınız .

   Weblog
   Weblog

   14 Ağustos 2010, 14:33

   1

   Bir markete girdiğinizde kasalar genelde çıkış taraflarında olur. Öyle bir market düşünün ki kasalar giriş tarafta. Sizin durumunuz buna benziyor, ya siz müşterilerinizi(ziyaretçilerinizi) bu duruma alıştırmalısınız, ya da onlar sizin değişmenizi ister. Eğer daha üstün bir marketseniz müşterilerinizi(ziyaretçilerinizi) alıştırırsınız, ama değilseniz sonunuz hüsran olabilir.

   admin
   Admin

   17 Temmuz 2010, 15:26

   1

   Anasayfa SEO açısından bir sitedeki en değerli sayfadır. Ancak sizin sitenizde en değerli sayfa blog sayfası olan içeriklerin dizinidir. Bu haliyle, Flasha sahip anasayfanın SEO kalitesi ve içerik kalitesi, blog sayfasından düşük olacaktır. Bu da doğrudan sitenin SEOsunu etkilemektedir. Anasayfanızın, alt sayfaların gölgesinde kalmasını istemiyorsanız, anasayfadan daha üstün bir, tasarım, içerik ve SEO'ya sahip alt sayfalar oluşturmayınız.

  Cevapla

  Dizindeki sitenin SEO durumu? Sorusunu Cevapla