SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Dizindeki sitenin SEO durumu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
11 sene önce 878 Görüntülenme

sorum şu şekilde dizin içerisine WordPress kurdum ama bikaç arkadaştan tepki aldım. Ana dizine bir flash script attım karşılama ekranı tarzında siteadı.com/blog olarak da wp kurdum. Durumun böyle olması SEO’mu olumsuz etkiler mi?

teşekkürler..

Dizindeki sitenin SEO durumu? için Yanıtlar

 • the_joker
  The_joker 29 Ekim 2010, 22:04

  SEOnuzu fazlası ile etikeyecektir. Ana sayfa SEOnuza aşırı derecede etki yapmaktadı. Siz bundan sitenizi mahrum bırakırsanız istediiniz yerlerde olamazsınız .

 • Weblog
  Weblog 14 Ağustos 2010, 14:33

  Bir markete girdiğinizde kasalar genelde çıkış taraflarında olur. Öyle bir market düşünün ki kasalar giriş tarafta. Sizin durumunuz buna benziyor, ya siz müşterilerinizi(ziyaretçilerinizi) bu duruma alıştırmalısınız, ya da onlar sizin değişmenizi ister. Eğer daha üstün bir marketseniz müşterilerinizi(ziyaretçilerinizi) alıştırırsınız, ama değilseniz sonunuz hüsran olabilir.

 • admin
  Admin 17 Temmuz 2010, 15:26

  Anasayfa SEO açısından bir sitedeki en değerli sayfadır. Ancak sizin sitenizde en değerli sayfa blog sayfası olan içeriklerin dizinidir. Bu haliyle, Flasha sahip anasayfanın SEO kalitesi ve içerik kalitesi, blog sayfasından düşük olacaktır. Bu da doğrudan sitenin SEOsunu etkilemektedir. Anasayfanızın, alt sayfaların gölgesinde kalmasını istemiyorsanız, anasayfadan daha üstün bir, tasarım, içerik ve SEO’ya sahip alt sayfalar oluşturmayınız.

Cevapla

Dizindeki sitenin SEO durumu? Sorusunu Cevapla

Dizindeki sitenin SEO durumu? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla